Prezidentas: pateiktas biudžetas yra nepakankamas žingsnis judant link gerovės valstybės

Vyriausybės Seimui pateiktas kitų metų biudžeto projektas yra svarbus, bet nepakankamas žingsnis Lietuvai judant link gerovės valstybės, interviu dienraščiui „Verslo žinios“ sako prezidentas Gitanas Nausėda.

„Dabartinio pavidalo kitų metų biudžeto projektą laikau svarbiu, nors nepakankamu, žingsniu Lietuvai judant link gerovės valstybės“, – teigė jis.

G. Nausėda pabrėžė, kad didėjančios pensijos, vaiko pinigai, atlyginimai „yra būtinybė“, bet ragino neapsiriboti tik socialinių išmokų didinimu ir gerinti viešąsias paslaugas – švietimą, sveikatos ir visuomenės apsaugos srityse, stiprinti kovą su mokesčių slėpimu ir korupcija.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-10-28 15:27:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prezidentui laikas veikti ir parodyti kietą ranką ,pareikalauti iš valdininkų atsakomybės. Jau trečias dešimtmetis partinių vandenėlio pilstymas ir nevykdomi pažadai, iš vidaus dėl emigracijos byra maža valstybė.
Atsakyti
0

p
pagaliau
2019-10-28 14:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras Prezidentas.Tokio seniau laukeme.
Atsakyti
0

V
Veronika
2019-11-24 14:50:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pats laikas prisiimti atsakomybę visiems tautos išrinktiesiems ir pateisinti žmonių ,ypatingai pačios pažeidžiamiausios žmonių grupės t.y. ties skurdo riba esančių žmonių .Pateisinti bent iš dalies jų lūkesčius.
Atkreipti dėmesį į kaimo bendruomenių kultūrinius
poreikius.!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų