Prezidentas įvertino Skvernelio atsiskyrimą nuo valstiečių: linki rasti savo politinę tapatybę

Seimo nario Sauliaus Skvernelio atsiskyrimą nuo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos buvo galima nuspėti, teigia prezidentas Gitanas Nausėda. Jis naują frakciją subūrusiam politikui linki surasti savo politinę tapatybę.

„Pasveikinau gerbiamą Saulių Skvernelį su naujos frakcijos sukūrimu. Tai, kas pastaraisiais mėnesiais vyko, rodė, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje yra dvi sudėtinės dalys, nes tai rodė balsavimo rezultatai. 

S. Skvernelio ir jo bendražygių balsavimas nukrypdavo nuo kitų šiai frakcijai priklausančių parlamentarų sprendimo ir balsavimo. Tai, kas įvyko vakar, yra tiesiog šito dalyko formalizavimas. Šita proga aš tiesiog norėčiau palinkėti S. Skverneliui ir jo bendražygiams surasti savo politinę tapatybę ir dirbti vardan tos Lietuvos“, – žurnalistams trečiadienį sakė G. Nausėda.

Antradienį Seimo narys, ekspremjeras S. Skvernelis pranešė ne tik paliekantis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LVŽS) frakciją Seime, bet ir kuriantis savo frakciją. 

Jos gretas papildys iš Lukas Savickas, Rūta Miliūtė, Vytautas Bakas, Rima Baškienė, Tomas Tomilinas, Linas Kukuraitis, Algirdas Butkevičius, Domas Griškevičius, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Algirdas Stončaitis, Zenonas Streikus. Frakcija vadinsis Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“.

Daugiau apie naująją Sauliaus Skvernelio frakciją galite skaityti čia.


Rašyti komentarą...
G
Greitai bus aišku
2021-09-08 11:53:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiog dabar dideli pinigai plaukia liberalų politikoje.. Jau dabar aišku kad LGBT rado paramą
Atsakyti
0

S
Stase
2021-09-08 13:24:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuolis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų