Premjeras Skvernelis tiki – pirmalaikių Seimo rinkimų neprireiks

Premjeras Saulius Skvernelis sako tikintis, kad Seimui pavyks grįžti prie įprasto darbo režimo ir priimti reikiamus sprendimus, priešingu atveju neatmestų pirmalaikių Seimo rinkimų galimybės.

„Aš vis dar tikiu, kad Seime galime rasti racionalaus darbo pagrindus ir partijų lyderiai tą gali užtikrinti. Išsprendus šį klausimą ir grįžus į labai racionalų sprendimų priėmimą, kas reikalinga valstybei, o ne kovą dėl postų, įtakų, tuščio politikavimo artėjant rinkimams, reitingams pasikelti, jei grįžtama į normalų darbą, tikrai, Seimas gali tęsti darbą ir sėkmingai baigti kadenciją“, – Vyriausybėje trečiadienį kalbėjo premjeras.

„Jei tęsis tai, kas buvo paskutiniais mėnesiais, ir nebus galima priimti Seime tų sprendimų, kitos alternatyvos nėra“, – teigė jis, paklaustas, kaip vertina siūlymus skelbti pirmalaikius rinkimus.

Liberalai Eugenijus Gentvilas ir Viktorija Čmilytė-Nielsen praėjusią savaitę perregistravo vasarą parengtą Seimo nutarimo projektą dėl pirmalaikių rinkimų surengimo, jį parėmė postą išsaugojęs Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Šį projektą pateikti Seimui planuojama lapkričio 7 dieną.

Pagal naują projektą, siūloma, kad parlamento rinkimai vyktų 2020 metų sausio 19 dieną. Eiliniai Seimo rinkimai numatyti 2020 metų spalį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų