Premjeras apie Motinos dieną: kapines lankyti galima, kitur – geriau nevykti

Premjeras Saulius Skvernelis, artėjant Motinos dienai, teigia, kad laikantis saugumo reikalavimų kapines aplankyti galima, tačiau ragina laikytis rekomendacijos ir savaitgalį nevažiuoti sveikinti mamų.

„Kapai yra viena situacija – laikantis tam tikrų saugumo sąlygų, kad nebūtų masinis antplūdis, taip. O vykti pas mamas kiekvienas pasirinks, bet yra gydytojų, epidemiologų rekomendacija nelankyti, tai tokios rekomendacijos reikia laikytis“, – žurnalistams Seime sakė Vyriausybės vadovas.

Jo teigimu, savaitgalį papildomų judėjimo ribojimų kaip per Velykas imtis neketinama.

„Ribojimų, apribojimų drastiškų nebus, tiesiog tiek policija, tiek kitos struktūros, kurios turi kontroliuoti, kaip laikomasi karantino sąlygų, jos turės, aišku, aktyviau dirbti, bet rekomendacijos išlieka tos pačios“, – teigė S. Skvernelis.

„Jeigu yra galimybė nekeliauti, tai nekeliauti ir, svarbiausia, kad jeigu yra galimybė nebendrauti su savo artimaisiais, kurie yra rizikos grupėse, tai to nedaryti“, – pridūrė jis.

Lietuvoje dėl koronaviruso grėsmės kovo 16 dieną paskelbtas karantinas, jis galioja iki gegužės 11 dienos.

Karantino metu rekomenduojama būti namuose, išeiti iš jų tik būtinaisiais atvejais, taip pat ir nelankyti vyresnių giminaičių, kuriems koronavirusas yra pavojingiausias.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2020-04-28 12:08:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
O Skvernelis įgyjęs valdžios stiprina pareigūnų nebaudžiamumą?! Kėdainių byla apie pareigūnų veiksmus jutub "visi butai" pasižiūrėkit, ką išdarinėja šitie....žmogėdros!!! Į MIESTUS SUGRĮŽO 1990!!!! IR PONAS PREMJERAS VADOVAUJA ŠITAI BANDITŲ GAUJAI!!!! NEKALTUMO PREZUMPCIJA NEGALIOJA NEI VIENAM PAREIGŪNUI!!! AMERIKOJ JAU ŠI BYLA YRA ŽINOMA!!! O ŽURNALIŪGOS MIEGA!!! ALIO!! TARNAI!!! YLA IŠLENDA IŠ MAIŠO!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų