REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dalis tauragiškių pastebėjo, kad suintensyvėjo per Tauragę riedančių traukinių srautas. Žmonės ne tiek nerimauja, kiek domisi, galbūt Tauragės geležinkelio stotis vėl bus keleivinių traukinių stotis. Klaipėdos regiono stočių skyriaus (KLRSS) viršininkas Igoris Petrovskis atsako, jog suintensyvėjęs traukinių eismas – laikinas dalykas.

REKLAMA
REKLAMA

Ne vien tik prie pat Tauragės geležinkelio gyvenantys miestelėnai, bet ir atokiau įsikūrusieji netruko pastebėti, kad pro mūsų miestą ėmė dundėti vis daugiau prekinių traukinių sąstatų. Labiausiai gyventojai teigė girdintys pravažiuojančius traukinius nakties metu. Žmonės suskato teirautis, su kuo toks intensyvumas gali būti susijęs, galbūt netolimoje ateityje ketinama Tauragėje atnaujinti ir keleivinių traukinių eismą, ir tauragiškiai vėl, kaip senais laikais, galės keliauti traukiniais. Į šiuos „Tauragės kurjerio“ skaitytojų klausimus ir svarstymus sutiko atsakyti KLRSS viršininkas I. Petrovskis.

REKLAMA

– Dabartiniu metu per Tauragę iš tikrųjų važiuoja didesnis srautas prekinių traukinių. Tai yra susiję su tuo, kad šiuo metu yra remontuojamas geležinkelio ruožtas, jungiantis Šiaulius ir Klaipėdą. Tad visi prekiniai sąstatai, kurie anksčiau riedėjo per Plungę, dabar važiuoja pro Tauragę. Tačiau šis eismo suintensyvėjimas yra laikinas. Traukiniai per Tauragę nukreipiami tik iki šalčių, kai sustos geležinkelio infrastruktūros darbai nurodytame ruože, – komentavo situaciją I. Petrovskis.

KLRSS viršininkas abejoja, ar Tauragėje artimiausiu metu bus atnaujintas keleivinių traukinių eismas. Jo teigimu, tokių planų kol kas nėra.

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų