Pranešama apie išpuolį Kaune: vyras pagrobė šunį, sprukdamas moterį trumpam paėmė įkaite

Liepos 9 d. Kauno Akropolyje" įsikūrusį gyvūnų prekių parduotuvių tinklą KIKA" sukrėtė neeilinė vagystė – iš parduotuvėje įsikūrusios kirpyklos bandyta pagrobti grožio procedūroms atvežtą garbanotąjį bišoną, o sprunkant trumpam įkaite buvo paimta moteris.

Kauno VPK komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė tv3.lt patvirtino, kad yra fiksuotas faktas apie gyvūno pagrobimą, dabar vyksta tyrimas, tačiau informacijos dėl trumpam paimtos įkaitės nei patvirtino, nei paneigė. 

Bendrasis pagalbos centras (BPC) gavo pranešimą po 17 val., o pats įvykis nutiko kiek po 11 valandos, BPC pranešta, kad yra filmuotos medžiagos. Vagis iš įvykio vietos pabėgo be šuniuko.

„Ketvirtadienio vakarą buvome informuoti, jog iš Kauno „Akropolio" KIKA parduotuvėje įsikūrusios gyvūnų kirpyklos bandyta pavogti kirpimui ir SPA procedūroms atlikti atvežtą garbanotojo bišono veislės šuniuką. Remiantis pirminiais duomenimis, vagis įsiveržė į kirpyklą ir griebęs šuniuką pasileido bėgti. Liudytojų teigimu, vyras išbėgo į prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelę ir siekdamas pasprukti sėdo į atsitiktinę mašiną bei įkaite paėmė mašinoje buvusią moterį.

Moteriai buvo pagrasinta ir liepta kuo greičiau važiuoti, tačiau jai stabtelėjus prie greičio mažinimo kalnelio, įkaitė šoko iš mašinos ir šaukėsi pagalbos. Tuo metu automobilį pasivijo gyvūnų kirpėja ir kartu su dviem neabejingais praeiviai atėmė pagrobtą šuniuką“,– pranešime spaudai cituojama tinklo vadovė Lolita Bareikienė.

Gyvūnų kirpėja bei visas parduotuvės personalas patyrė didžiulį šoką, tačiau incidentas baigėsi laimingai tik drąsios kirpėjos ir neabejingų praeivių dėka.

Pasak L. Bareikienės, incidentas sukrėtė ne tik parduotuvės personalą, bet ir visą įmonių grupę.

„Apie incidentą informuota policija bei šeimininkė, kuri buvo labai dėkinga už drąsą ir saugiai grąžintą augintinį. Esame šokiruoti šiuo įvykiu, tačiau ir toliau darysime viską dėl augintinių gerovės“,– sako L. Bareikienė.

REKLAMA

Įvykis atskleidė naujas vagysčių tendencijas, o keturkojų šeimininkai raginami išlikti budriais.

„Manome, jog šis įvykis atskleidžia vis labiau ryškėjančią vagysčių tendenciją – ilgapirščiai kėsinasi ne tik į parduotuvėse esančių prekių lentynas, tačiau ir į gyvūnus. Esame labai sunerimę ir rekomenduojame visiems šeimininkams saugoti savo augintinius: nepalikti vienų prie prekybos centrų ir automobiliuose, taip pat išlaikyti budrumą vedžiojant augintinius kiemuose bei parkuose. Augintinis yra kiekvienos šeimos narys, todėl jo praradimas sukeltų didžiulį skausmą, taigi visi būkime budrūs, atsakingi ir visuomeniški“, – primena L. Bareikienė.


Rašyti komentarą...
P
Protingas durnius?
2020-07-10 15:11:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt karantine ilgai buvo,protas susisuko,ar pinigu reikejo...
Atsakyti
-1

B
BUDRUMO !!!
2020-07-10 14:53:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu va, o kiek randama pasimetusių šuniukų, ypač jorkširiukų. Kiek grąžina, kiek šeimininkai neranda savo augintinių?
Atsakyti
-2

B
BAISU!!!
2020-07-10 15:13:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per laikai atėjo, kaip taip galima elgtis su gyvūnu, žiauriai nužudyt tokius kūrvas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų