Pradinėje mokykloje tėvų siaubą keliantis skandalas: mokytoja įplėšė vaikui ausį?

 Marijampolės pradinės mokyklos mokytoja pamokos metu įplėšė vaikui ausį. Bent jau tuo ją kaltina antrokas. Vaikas pasakoja, esą mokytoja supyko, kai jis nedailiai sąsiuvinyje parašė raidę, ir, griebusi už ausies, ją išsuko. Pradinukų mokytoja aiškina, esą visi šie kaltinimai išgalvoti, o vaiko ji nėra prilietusi nė pirštu.

Kaip įtariama, mokytojos sužalotas antrokas grįžta iš mokyklos. Jį pasitikusi mama rodo jau bebaigiančią užgyti žaizdą po vaiko ausyte. Mama įsitikinusi, kad vaikui iki įplyšimo ausį timptelėjo mokytoja pamokos metu.

Kuklaus būdo berniukas po praėjusią savaitę įvykusio incidento į mokyklą jau eina nenoriai. Esą jaučia pyktį iš mokytojos, kad ši buvo apkaltinta vaiko sužalojimu.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pradinėje mokykloje tėvų siaubą keliantis skandalas: mokytoja įplėšė vaikui ausį?

Sužalotą ausį berniuko mama pastebėjo tik šiam pasiskundus. Ir iškart puolė aiškintis, ar pradinių klasių mokytoja tikrai galėjo šitaip pasielgti.

„Jis pasakė, kad jam ausį skauda. Aš apžiūrėjau, kad ji įplėšta. Tai paskui paskambinau savo sesei, sakau, atvažiuok, einam į mokyklą pasiaiškinti, kaip čia kas yra, o ji ginčija, kad ne, neplėšė ausies“, - sako vaiko mama.

REKLAMA

„Smalsučio“ pradinėje mokykloje jau ne vieną dešimtį metų dirbanti penkiasdešimt ketverių mokytoja su žurnalistais atsisako bendrauti, todėl aiškintis tenka mokyklos vadovybei. O ši gina mokytoją ir teigia, kad pedagogė – pavyzdinga darbuotoja, ir ausų pradinukams tikrai nesukinėja.

„Tokių nusiskundimų mokytoja neturėjusi niekados ir tokių kaltinimų niekados nebuvę“, - savo tiesą gina „Smalsučio“ mokyklos direktorės pavaduotoja Edita Valenčienė.

Po incidento vaiką apžiūrėję medikai iškvietė policiją. Buvo atliktos ekspertizės, kurios užfiksavo ausies sužalojimus ir patvirtino, kad jų būta. Šiuo metu pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą, kuris, tikimasi, ir atskleis visą tiesą.

„Mes prastai jaučiamės, nes tokio incidento mokykloje neturėję. Tai čia bet kuris: ir mokytoja, ir administracija, netgi ir kiti mokytojai, – mes visi jaučiamės prastai“, - sako „Smalsučio“ mokyklos direktorės pavaduotoja.

Jei paaiškės, kad pradinių klasių mokytoja iš tiesų sukėlė fizinį skausmą ir nežymiai sutrikdė sveikatą, jai gali grėsti ir nelaisvė. Mokyklos vadovybė laukia ikiteisminio tyrimo pabaigos. Tuomet bus sprendžiamas tolimesnis mokytojos likimas ugdymo įstaigoje.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
N
Nuomone
2017-10-03 20:38:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kad greit su tais stebukleliais su vaiku teisemis nebus kas dirba ir juos aukleja, nes jiems viskas galima, o mokytojai nebeturi jokiu teisiu, as uz mokytojus, ju nervai nebeatlaiko.
Atsakyti
-1

t
teisybe
2017-10-03 21:42:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Chrien ten iplese ta ausi! Pashutus ausis, ar nuo alergijos kokios... Tai sutapimas jeigu tokia ausi "ligota" paimsi uz ausies tymptelsi, ir jau ausi vadinsis nuplese. Kalte suvers mokytojai dabar durna motina, norinti pasipelnyt. Durni jus ir nesigydot, jei tikit tokiom nesamonem! O jei isnervino, kad neteko kantrybes ir iplese ta ausi, tai taip jam ir reikejo! Bus tu ausu mesos kombinate!
Atsakyti
-3

N
Nėra vardo
2017-10-03 22:10:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai darželyj vaikus lupa tai dabar jau mokykloj... gal tegu nervus gydosi tos auklėtojos? O tėvai lai su vaikais namuose truputį padirbėja, kad elgtųsi normaliai... siaubas. Tuoj išdaužysim vieni kitus ir bus zašibys.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų