• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno apygardos prokuroras apskundė išteisinamąjį nuosprendį paauglių tvirkinimu kaltintam Algimantui Ulvidui.

Kauno apygardos prokuroras apskundė išteisinamąjį nuosprendį paauglių tvirkinimu kaltintam Algimantui Ulvidui.

REKLAMA

„Prokuroro skundas gautas balandžio 21 dieną“, – BNS pirmadienį sakė Kauno apylinkės teismo atstovė Indrė Cvilikaitė.

Balandžio 3 dieną šis teismas vyrą visiškai išteisino, paskelbęs, kad nukentėjusios paklaustos dėl savo amžiaus melavo, todėl kaltinamasis negalėjo žinoti, kad jos yra jaunesnės nei 16 metų.

Tyrimui vadovavęs prokuroras teismo prašė skirti vyrui subendrintą bausmę pagal keturis epizodus dėl penkių jaunesnių nei 16 metų mergaičių tvirkinimo.

Už panašius nusikaltimus jau anksčiau teistam vyrui kaltintojas prašė skirti dvejus metus ir dešimt mėnesių laisvės atėmimo ir skelbiant nuosprendį jį suimti teismo salėje.

Kitoje baudžiamojoje byloje vyras kaltinimas įvykdęs 33 nusikalstamas veikas, susijusias su jaunesnio negu 16 metų asmens tvirkinimu. Šioje byloje yra 25 nukentėjusieji ir 193 liudytojai.

REKLAMA
REKLAMA

Balandžio 7 dieną teismas, išnagrinėjęs prokuroro prašymą pakeisti kaltinamajam paskirtą kardomąją priemonę į griežtesnę – namų areštą arba intensyvią priežiūrą – prašymą patenkino iš dalies. Rašytinį pasižadėjimą neišvykti pakeitė į namų areštą.

REKLAMA

Sprendimas kreiptis į teismą dėl kardomosios priemonės priimtas reaguojant į visuomenės susidomėjimą ir remiantis Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate vasarį gautu pranešimu.

Pranešime buvo nurodyta, jog Kaune, Pramonės prospekte, pastebėtas automobilis „Ford“, kurio vairuotojas A. Ulvidas atvyko į degalinę kartu su nepilnamete, gimusia 2007 metais.

Kaunietis jau anksčiau buvo nuteistas už mergaičių tvirkinimą – jis buvo teisiamas už tai, kad nuogas šokdavo paauglėms. Vyras tvirtino, kad mergaitės jį susirasdavo pačios.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų