• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos ir užsienio žiniasklaidoje nuvilnijo skandalingas Airijoje gyvenančios Shelby Lynn liudijimas apie „Rammstein“ uždarą vakarėlį Vilniuje, kuriame mergina teigia buvusi apsvaiginta, o ryte atsikėlė su didžiule mėlyne ant kūno. Iškart po šio įvykio į viešbutį merginai buvo iškviesta Lietuvos policija. Mergina buvo apklausta, ji pareiškimo nerašė ir skubiai išvyko į Airiją, kur toliau bendradarbiavo su vietine ir Lietuvos policija. Antradienį Shelby Lynn antrą kartą dalyvavo Lietuvos policijos vykdomoje apklausoje nuotoliu.

Lietuvos ir užsienio žiniasklaidoje nuvilnijo skandalingas Airijoje gyvenančios Shelby Lynn liudijimas apie „Rammstein“ uždarą vakarėlį Vilniuje, kuriame mergina teigia buvusi apsvaiginta, o ryte atsikėlė su didžiule mėlyne ant kūno. Iškart po šio įvykio į viešbutį merginai buvo iškviesta Lietuvos policija. Mergina buvo apklausta, ji pareiškimo nerašė ir skubiai išvyko į Airiją, kur toliau bendradarbiavo su vietine ir Lietuvos policija. Antradienį Shelby Lynn antrą kartą dalyvavo Lietuvos policijos vykdomoje apklausoje nuotoliu.

REKLAMA

Shelby Lynn savo „Twitter“ paskyroje pasidalino apie tai:

„Ką tik praleidau beveik 5 valandas vaizdo pokalbyje su Lietuvos policija. Jie pagaliau priėmė oficialų mano pareiškimą ir suteikė man nuorodos numerį. Esu neįtikėtinai nusivylusi tuo, kaip „profesionalai“ su tuo dirba“, – rašė mergina. 

Naujienų portalui tv3.lt Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja patvirtino, kad Shelby Lynn gegužės 30 dieną bendravo su Lietuvos policija, vyko apklausa.

REKLAMA

„Kaip ir prieš tai buvo minėta, kad dėl to įvykio yra renkama informacija, vyksta medžiagos patikslinimas. Tai yra procesas, kurio metu buvo vykdoma apklausa ir bendrauta su pareiškėja. Tam, kad priimti sprendimą, pareigūnai ją apklausė“, – sakė J. Samorokovskaja.

Policija kol kas negalėjo patikslinti, ar antradienį buvo parašytas merginos pareiškimas. Žadėjo daugiau detalių vėliau pasakyti.

BNS policijos paklausė, ar bus apklausiami grupės nariai. Policija atsakė, kad paaiškės po to, kai pareigūnai nuspręs, ar pradėti tyrimą.

REKLAMA
REKLAMA

„Kol kas jokie įtarimai niekam nepareikšti“, – BNS kalbėjo J. Samorokovskaja.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad susisiekė su Shelby Lynn ir norėjo išgirsti daugiau informacijos. Mergina atrašė, kad šiuo metu kol kas nenorėtų daugiau komentuoti ir kol kas susilaikys nuo platesnių komentarų.

Socialiniuose tinkluose po „Rammstein“ koncerto Vilniuje sparčiai išplito žinutės, video ir nuotraukos. Shelby Lynn dalinosi savo liudijimais, kas vyko uždarame vakarėlyje prieš ir po koncerto.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mergina pasidalino šokiruojančiais liudijimais: „Rammstein“ grupės nariai kaltinimus neigia

Pirmoji apie tai, kas vyko uždarame vakarėlyje prabilo iš užsienio specialiai dėl koncerto į Vilnių atvykusi Shelby Lynn. Mergina dalinosi apie tai instagrame. Teigė, kad į ją kreipėsi ir daugiau merginų, kurios papasakojo turėjusios panašią patirtį su „Rammstein“ grupės nariais. Išgirdę tokius kaltinimus patys „Rammstein“ juos kategoriškai neigia.

REKLAMA

Sekmadienį grupės nariai oficialioje tviterio paskyroje kreipėsi į savo gerbėjus: „Kalbant apie internete sklindančius kaltinimus po koncerto Vilniuje, galime atmesti juos ir pasakyti, kad tai, kas teigiama, neįvyko mūsų aplinkoje. Apie jokius oficialius tyrimus šiuo klausimu nežinome.“

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Shelby Lynn ir norėjo išgirsti daugiau informacijos. Mergina atrašė, kad šiuo metu kol kas nenorėtų daugiau komentuoti ir kol kas susilaikys nuo platesnių komentarų.

REKLAMA

Socialiniuose tinkluose po „Rammstein“ koncerto Vilniuje sparčiai išplito žinutės, video ir nuotraukos. Shelby Lynn dalinosi savo liudijimais, kas vyko uždarame vakarėlyje prieš ir po koncerto.

Pasak jos, merginą apsvaigino, užpuolė ir pasikėsino išprievartauti. Ji atvyko kaip kaip grupės gerbėja stebėti koncerto, o ją atsirinko į vakarėlį dar prieš koncertą.

„Aš esu mergina, kuri buvo apnuodyta „Rammstein“ koncerte. Parašysiu ilgą įrašą su visomis nuotraukomis/vaizdo įrašais, kuriuos turiu. Vaizdo įrašais, kuriuose esu aiškiai apkvaišusi. Duokit man apie valandą viskam gražiai ir rišliai surikiuoti, kad tai nebūtų tiesiog padrikas nuotraukų/vaizdo įrašų/informacijos suvertimas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Aleena Makeeva mane pakvietė į priekinę eilę. Praeitą savaitę per „Instagram“ parašiau jai žinutę, klausdama, kaip galėčiau patekti į vakarėlį po koncerto, ir kad labai norėčiau, kad mane apsvarstytų dėl dalyvavimo. Ji pasiteiravo mano amžiaus ir kilmės, ir kuomet tai patvirtinau, ji atsiuntė man nuorodą į WhatsApp grupę“, – savo „Twitter“ paskyroje prisiminimais dalinosi mergina.

Mergina savo socialiniuose tinkluose pranešė, kaip viskas atrodė. Anot jos, dar prieš vakarėlį viskas buvo kiek įtartina.

REKLAMA

„Visų merginų buvo paprašyta atsiųsti po selfį, prirašant „Noriu į vakarėlį prieš koncertą“ arba „Noriu į vakarėlį po koncerto,“ arba abu. Parašiau „Noriu į vakarėlį po koncerto.“ Vis tiek dalyvavau tiek vakarėlyje prieš, tiek po. Atėjo 2023-05-22, ir visos merginos kartu su 1 vaikinu, kuris buvo vienos merginos +1, buvo Joe nuvestos bendroje grupėje.

Pakeliui į renginio vietą stabtelėjome, ir Joe paprašė visų išsirikiuoti eile, petys į petį. Aš maniau, kad jis skaičiuoja dalyves. Tačiau vietoj to jis ėmė eiti palei eilę, filmuodamas, ir prisiartindamas prie specifinių merginų. Maždaug 4 iš viso, įskaitant mane.

REKLAMA

Jis priartino kamerą prie vienos merginos veido, tuomet atėjo prie manęs ir filmavo mane nejaukiai ilgą laiką. Iš pradžių sakiau „Labaaaaas! Oooo „Rammstein“ ar kažką panašaus. Tikėjausi, kad jis eis toliau, tačiau jis laikė kamerą prie pat mano veido įtartinai ilgą laiką.

Mes einame toliau, ir prieiname prie koncerto vietos. Mūsų paprašė palaukti, ir tuomet Joe grįžo, sakydamas „Gerai! Kas iš jūsų niekada nematė „Rammstein“ arba nebuvot šito patyrę anksčiau?“ Aš pakėliau savo ranką, kaip ir kelios kitos merginos. Jis tuomet atrinko mus eiti į vakarėlį prieš koncertą, kartu su keliomis kitomis merginomis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pakeliui jis sakė: „Klausiau, ar niekas iš jūsų anksčiau nėra buvę dėl to, kad turime ribotą vietų skaičių, ir kadangi tai yra proga, pasitaikanti tik kartą gyvenime, ir norėjau, kad visos gautų galimybę.” Dabar galvojant manau, kad to buvo klausta tikriausiai dėl to, kad mes nežinotume apie tai, kas mūsų laukia“, – rašė ji. 

Mergina teigia, kad jų paprašė palikti telefonus

Į Lietuvą dėl koncerto atvykusi mergina išklojo visą pilną istoriją. Ji teigia, kad tą vakarą, tame vakarėlyje vartojo alkoholį, tačiau jo poveikis buvo kur kas stipresnis nei įprastai. 

REKLAMA

„Tuomet ateiname į vakarėlio prieš koncertą kambarį. Mūsų paprašo palikti telefonus ant stalo, jie kambaryje draudžiami. Joe tuomet ateina po kurio laiko ir sako „gerai, merginos, jūsų darbas iš esmės yra užsikurti ir gerti, mes norime geros energijos.“

„Joe tuomet ateina po kurio laiko ir sako „gerai, merginos, jūsų darbas iš esmės yra užsikurti ir gerti, mes norime geros energijos“, – skelbė mergina.

Aš pasakiau „Aš esu ta mergina! Aš airė, aš užkuriu vakarėlius,“ turėdama omeny, kad esu pakankamai pasitikinti savimi, kad dainuočiau, šokčiau ir gerčiau, ypač per „Rammstein“, nes dievinu jų muziką.

REKLAMA

Jis vėl išeina. Aš iš viso išgeriu 2 gėrimus. Yra didelis šaldytuvas, iki kraštų pripildytas daugiausia Prosecco. Šiek tiek saliamio ir energinių gėrimų. Taip pat ant stalo yra degtinės butelių. Aš įsipilu sau mažą kiekį degtinės/Red Bull. O po to – Prosecco. Man tai yra niekis, nesu nė kiek apsvaigusi.

Mes merginos kurį laiką šnekučiuojamės, tuomet duryse atsiranda Joe, ir pamoja man ranka, kviesdamas ateiti. Aš buvau įsitikinusi, kad kažkas yra blogai, kad galbūt aš pažeidžiau dress kodą, nes nesu apsirengusi spalvingai. Aš išėjau iš kambario ir paklausiau: „Ar viskas gerai?“ 

REKLAMA
REKLAMA

Sako „Ne, nieko blogo, aš tiesiog norėjau su tavimi pasikalbėti, nes tavo anglų kalba yra geriausia.“ Aš sakau „A, tuomet viskas gerai. Kas atsitiko?“ Joe Letz sako „Till norėtų su tavimi susitikti.“ IŠ KARTO aš atsakau „Kodėl? Kodėl mane? Ar tai sekso reikalas?” Joe atsako „NE, NE, visiškai nieko panašaus! Til yra tobulas džentelmenas.“ Aš sakau: „Sakykit man tiesą. Prašau. Ar tai dėl sekso, ir ar jis iš tikrųjų agresyvus?“ Vėl, jis sako, „Ne, nieko panašaus, visa tai tik dėl 5 minučių pabuvimo kartu po scena per DJ pertrauką.” Aš vėl jo klausiu, „Bet kodėl mane?“ Jis man nieko neatsakė.

Aš sutinku, nes jis atrodė nuoširdžiai, sakydamas, jog nebus jokio sekso. Joe sako: „Tik nesakyk kitoms merginoms,“ ir po šio pokalbio manęs ėmė prašyti kalbėti tyliau. Po to grįžtu į kambarį ir šneku su merginomis dar kurį laiką.

Viena mergina manęs paklausė, kodėl buvau pakviesta išeiti, ir aš jai viską papasakojau, o ji sako: „mergaite, ne, prašau, neik pas jį, jis nori sekso, aš čia net neturėčiau būti, nes patekau uždengdama savo šeštadieniui skirtą apyrankę.“ Aš atsakiau „Aš noriu atsisakyti visko atsisakyti, ar jau per vėlu? Per koncertą, prašau, neleiskit man niekur eiti.“

REKLAMA

Aš sakiau „Prašau, prašau, kad ir ką sakyčiau, neleiskit man niekur eiti“, ir ji sutiko. Po to į kambarį ateina Till ir paprašo visų merginų išgerti po tekilos šotą, ir mes visi sutinkame. Jis įpila jos iš butelio, ir tuomet sudaužo apie 4-5 viskio taures, ir paprašo 2 merginų taip pat sudaužyti savąsias“, – pasakojo mergina. 

Mergina pasakojo, kad jos draugės ja pasirūpino, iškvietė ir medikų pagalbą. Anot jos, pasidariusi testą dėl kvaišalų organizme – sulaukė neigiamo atsakymo. 

„Policija ir greitosios pagalbos komanda atvyktų į mano viešbučio kambarį, nes aš esu per daug prastoje būsenoje, kad kur nors pati eičiau. Greitosios pagalbos darbuotojai atvyksta pirmi ir mane patikrina, sakydami, kad tik policija gali atlikti tyrimą dėl kvaišalų. Policijos aš laukiu maždaug valandą, ir kai jie atvyksta, jie sako, kad neturi jokių testų su savimi, ir kad galime nusipirkti jų iš vietinės vaistinės. Mano draugė nueina ir jų nuperka. Aš pasidarau testą, bet negaunu jokio rezultato, galbūt dėl to, kad per vėlu, nesusekama.

Tai nuvylė, bet geriau buvo pabandyti, nei iš viso nieko nedaryti. Merginos paliko mano kambarį apie 20 val., kuomet aš taip smarkiai nebedrebėjau, ir leido man ilsėtis. Jos nenorėjo manęs palikti, bet aš sakiau, jog susisiekiau su savo mama, seserimi, visais, ir juos nuolat informuoju“, – pridūrė ji.

REKLAMA

S. Lynn: „Praskleidžiu užuolaidą ir iš karto apšalu ir pasijaučiu siaubingai“

Mergina savo „Twitter“ paskyroje detaliai aprašė akimirką su grupės lyderiu Till. Jos teigimu, ji buvo nuvesta į mažą kambaryje, kuris jai pasirodė panašaus į matavimosi kabinas. 

„Tai įvyko maždaug 20 val. Netrukus po to, Till palieka kambarį ir koncertas prasideda. Tai momentas, nuo kurio mano atmintis tiesiog nebeveikia. Viskas iki tol yra taip aišku, bet nuo maždaug 20:30 mano atmintis užgęsta. Esu kaip žmogus zombis, dainuoju, šoku, bet kliūvinėju ir griūvinėju.

Iš rankų krenta daiktai. Man nespėjus nieko suprasti, jau prasideda pertrauka, laikas prabėgo taip greitai. Pamenu, kad mergina iš anksčiau bandė mane laikyti, tačiau Joe mane išsivedė.

Tuomet esu nuvedama po scena. Praskleidžiu užuolaidą ir iš karto apšalu ir pasijaučiu siaubingai. Šitame kambaryje galėtų tilpti galbūt 4 žmonės, mažytis mažytis, kaip matavimosi kabina parduotuvėje. 

Ten aš laukiu, kol pasirodys Till, jis ateina ir aš iš karto sakau: „Till, jeigu tu čia dėl sekso, aš to visiškai nenoriu. Seksas man yra labai ypatingas, ir aš su nepažįstamais nesantykiauju”. Jis iš karto supyksta, rėkdamas: „AK, JOE SAKĖ, KAD TU NORĖJAI.” Aš pakartoju: “Atleisk, kad tave nuviliu, tačiau seksas man yra ypatingas, ir aš negaliu”.

REKLAMA

 Jis atsako – „TAIP, TU JAU TĄ SAKEI”. Tuomet jis įniršęs išsiveržia pro užuolaidas. Palaukiau minutę, kad duočiau jam laiko išeiti, bet kai aš išeidinėjau, jis vis dar stoviniavo šalia užuolaidų. Jis man sako „Ne. TU PALAUK”. Aš palaukiu dar 10 minučių ir tuomet išeinu.

Tuomet susirandu Joe ir sakau: „Tu man melavai, Till ant manęs dabar labai supykęs, RIMTAI supykęs.” Joe sako: „A, nesirūpink dėl to, aš su juo susitvarkysiu, tai mano klaida”. Tuomet esu nuvedama atgal pas merginų grupę priekinėje eilėje.

Jie atlieka likusią koncerto dalį, ir, likus 2 dainoms iki pabaigos, visos merginos dešinėje scenos pusėje yra nuvedamos šalin. Kitas dalykas, kurį pamenu, tai vakarėlis po koncerto, kur Richard sėdi kitapus nuo manęs. Aš daugiau vakarėlyje nieko nebegėriau, išskyrus 2 butelius vandens.

Surandu kelias merginas, kurios man pasakoja intymias istorijas, kurias jie patyrė su Till. Nemažai šokiruojančių dalykų. Bet tai nėra istorija, kurią galiu pasakoti. 2 val. nakties viena iš tų merginų pamato, jog bandau palikti vakarėlį, nes mane labai pykina, ji paklausia, ar man viskas gerai, aš atsakiau „Ne, man labai bloga”. 

Ji nusivedė mane į tualetą, kuriame aš kurį laiką intensyviai vėmiau. Grįžtu į vakarėlį ir stengiuosi elgtis natūraliai, pasiimu vandens ir išeinu. Išeidinėdama griuvinėjau, ir 2 labai malonūs žmonės padėjo man nusigauti namo, sustabdė taksi ir už ją sumokėjo“, – dalinosi pasakojimu ji.

REKLAMA

Organizatoriai: nedelsdami susisiekėme su grupės vadyba

„Live Nation Lietuva“ vadovas Aleksandras Karablikovas sako esąs sukrėstas pastarųjų dienų įvykių, jis teigia susisiekęs su grupės vadyba, tačiau jų atsakymas į socialiniuose tinkluose paplitusias istorijas buvo neigiamas.

„Pamatėme šiuos įrašus soc. tinkluose praėjus kelioms dienom po koncerto. Mums sunku patikėti, nes matėme aukščiausio lygio profesionalus (tiek patys atlikėjai tiek ir visa jų didžiulė komanda), kurie maksimaliai orientuoti į rezultatą, renginio kokybę. Šiai dienai „Rammstein“ – viena populiariausių koncertuojančių grupių pasaulyje ir mums šie įrašai visiškai nesutampa su šių profesionalų vertybėmis.

Nedelsdami susisiekėme su grupės vadyba – supažindinome su soc. tinklų įrašais ir pateikėme vienintelį savo klausimą – „Ar tai gali būti tiesa?“. 

Jų atsakymas, be jokios abejonės, buvo neigiamas.

 „Per beveik 30 grupės istorijos metų tokių atvejų nebuvo ir griežtos vidinės grupės ir administracijos taisyklės tiesiog neleistų, kad tai net ir teoriniame lygmenyje būtų įmanoma“, – komentavo A.  Karablikovas.

Lietuvos mentalitetas - auka visada kalta.
Pas mus dauguma vyrų ir kai kurios vidutinio ar seno amžiaus moterys mato jaunesnes panas kaip žemesnio lygios “jos pačios prisiprašo” ar “meluoja, pati lindo” ir daug kitų frazių yra standartas. Tiek iš tų pačių žmonių, tiek iš policijos. Tie patys vyrai kurie naudoja fraze “pati prisiprašo” nežino žodžio “NE” o kai pradedi koliotis ar dar kitokių priemonių imtis, kad tik atsikratyt to žmogaus išgirsti “tai vis tiek baisi” “tai tu kurva” “kekšė” ir t.t. Didelis ego,- mažas bybys
Kiek skaitau šitą istoriją, niekaip neįkertu kaip ten kas buvo nors tu ką. Labiau panašu į šyvos kumelės kliedesius...
Beprotė persekioja muzikantus.Ji paskyrą tik gegužę susikūrė tam veiksmui.Čia afera pinigams iš tų senių muzikų išlupti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų