Po nemalonaus savaitgalio ateis „bobų vasara“ – pirmadienį gerokai atšils

Po lietingo savaitgalio į Lietuvą pirmadienį ateis vadinamoji „bobų vasara“ – trumpas saulėtų ir šiltų orų laikotarpis, ketvirtadienį pranešė sinoptikai.

Per artimiausias tris dienas daugelyje Lietuvos vietų dar gali palyti, šeštadienį numatomas ir stiprus vėjas, tačiau naktį iš sekmadienio į pirmadienį atslinks šiltasis atmosferos frontas.

„Pirmadienio dieną jau ir saulė turėtų pasirodyti, žymesnio lietaus būti neturėtų, į šalį atplūsta šiluma – tai yra 14 – 18 laipsnių šilumos, o pietrytiniuose šalies rajonuose gali prišilti ir iki 19 laipsnių šilumos“, – BNS sakė Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sinoptikas Tadas Kantautas.

Jo teigimu, atšilimas neturėtų trukti labai ilgai, jau antradienį gali šiek tiek atvėsti. 

„Bobų vasara“ panašiu metu Lietuvoje buvo ir pernai, tuomet oras pakilo iki 20 laipsnių.


Rašyti komentarą...
D
Daiva
2019-10-10 15:14:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusibodo skaityt prognozės ir dejonės, dėl lietaus, šalnų, šilumos stygiaus, brangieji, kam šalta, važiuokit kur karšta ir nustokit bumbėt.
Atsakyti
-1

S
Symka18
2019-10-11 13:58:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rašo, rašo, pirmasinį, trečiadienį, ketvirtadienį, įdomu orų prognozė, bet nėra datos parašyta, tai kaip suprasti kurį pirmadienį, ketvirtadienį, ar jau buvo, ar bus, jei rašo prognozę, tai gal nėra taip sunku parašyti ir datą, nes negalima sup rasti nieko, belieka tik atsikeli ir pamatai koks oras,būtų gerai, kad parašytų datą, mėnesį ir dieną, gal nėra taip sunku....
Atsakyti
0

O
Ona
2019-10-10 16:31:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miela ,Daiva,jei jau atsibodo skaityt prognozes ir dejones ,tai ir neskaitykit...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų