• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viešosios įstaigos berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ meno vadovas Vytautas Miškinis teigia esantis šokiruotas išgirdęs žinią apie įtarimus seksualiniu prievartavimu ir tvirkinimu prieš vaikus buvusiam viešosios įstaigos direktoriui, Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui. 

Viešosios įstaigos berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ meno vadovas Vytautas Miškinis teigia esantis šokiruotas išgirdęs žinią apie įtarimus seksualiniu prievartavimu ir tvirkinimu prieš vaikus buvusiam viešosios įstaigos direktoriui, Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui. 

REKLAMA

„Žinote, tą dalyką galėsiu komentuoti, kai bus prokuratūros verdiktas. Dabar aš nieko nenoriu komentuoti. Bet, be abejo, esu šokiruotas, nes atstovauju berniukų kolektyvui. Aš jums galiu pasakyti daugiau, bet vienu sakiniu: visuomet berniukų kolektyvus įtaria tokiais dalykais. Visuomet. Tas darosi pasaulyje, tas darosi daug kur. Kol nepareikštas kaltinimas, neišneštas verdiktas, aš negaliu komentuoti“, – portalui tv3.lt sakė V. Miškinis. 

Iki tapimo Seimo nariu K. Bartoševičius 2012-2020 m. buvo viešosios įstaigos Berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ direktorius, taip pat iki 2020 m. dirbo keliose mokyklose mokytoju – Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje, Kauno technologijos universiteto gimnazijoje.

REKLAMA
REKLAMA

Anksčiau 2018-2019 m. vyras mokytoju dirbo Kauno Veršvų gimnazijoje, 2011-2020 m. buvo Vilniaus džiazo klubo, kurį įkūrė mama Judita Bartoševičienė, vadybininkas, o 2015-2020 m. kūrė radijo laidą Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungai.

REKLAMA

K. Bartoševičius išgarsėjo „Dviračio žiniose“ vaidindamas pasipūtusį verslininką, „Mėslitos“ direktorių Saulių Pošką. 

Seimo narys, konservatorius K. Bartoševičius pirmadienį ryte paskelbė dėl asmeninių priežasčių atsisakantis Seimo nario mandato, bet vėliau paaiškėjo, kad vadinamosios „asmeninės priežastys“ yra labai rimtos, nes generalinė prokurorė Nida Grunskienė kreipėsi į Seimo pirmininkę dėl Seimo nario neliečiamybės panaikinimo.

REKLAMA
REKLAMA

Konservatorius įtariamas ypač rimtais nusikaltimais – seksualiniu nepilnamečio ir mažamečio asmens prievartavimu bei tvirkinimo veiksmais prieš jaunesnį nei šešiolikos metų asmenį. Išvertus iš teisinės kalbos tai reiškia, kad arba nusikalstama veika buvo vykdoma prieš keletą vaikų, arba tiek ilgai, kol pasikeitė vaiko amžiaus grupė iš mažamečio į nepilnametį. Mažamečiu asmeniu pagal Lietuvos įstatymus yra vaikas iki 14 metų. 

Šiuo metu įtarimai K. Bartoševičiui nepareikšti, jis vis dar turi Seimo nario neliečiamybę. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Atsisakau dėl asmeninių priežasčių“, – apie mandato atsisakymą pirmadienį ryte sakė K. Bartoševičius, kuris mandatą paprašė panaikinti nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimo priėmimo.

„Dėkojam už bendrą darbą Seime, linkim sėkmės ir laukiame kito frakcijos kolegos esančio sąraše – Viliaus Semeškos“, – situaciją komentavo konservatorių frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Tačiau popiet paaiškėjo, kad kažin, ar valdantieji konservatoriai bus tokie dėkingi kolegai, nes generalinė prokurorė N. Grunskienė kreipėsi į Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen dėl parlamentaro neliečiamybės panaikinimo, mat K. Bartoševičius įtariamas sunkiai nusikaltimais, tai yra seksualiniu prievartavimu prieš nepilnametį asmenį, taip pat prieš mažametį asmenį ir jaunesnio nei šešiolikos metų asmens tvirkinimu. 

Pasak prokurorės, remiantis šiame tyrime surinktais duomenimis, būtina spręsti klausimą dėl leidimo patraukti šios kadencijos Seimo narį K. Bartoševičių baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržyti jo teises Seimo statuto nustatyta tvarka.

Na po Kedžių įvykių nieko nuostabaus. Tik gaila kad pas mus korumpuoti teismai, bus kaip su liberalų byla.
Na va ir išlindo yla iš maišo. Koncervatoriu partijoje pedofilai. Neveltui Šedbaras Garliavoje gynė pedofilus. Ir dar krikščionių partija. Ką revoliucijos tėvas pasakys? Kas galėjo pagalvot. Ir dar pagal sąrašą į šeimą papuolė. Na numarins ta byla. Juk teisėsauga valdančiųjų pusėje.
Konservatoriau, miškini
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų