vytautas miškinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas miškinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas miškinis“.

Apie kaltinimus Bartoševičiui mįslingai prabilo ir berniukų choro „Ąžuoliukas“ meno vadovas: „Aš bejėgis kažką komentuoti“

Pedofilija įtariamas Kristijonas Bartoševičius neteko Seimo nario mandato. Kartu su šiuo sprendimu jis netenka ir teisinės neliečiamybės, tad prokurorai galės jam oficialiai pareikšti įtarimus. Apie pedofilijos skandalą pasisakė ir premjerė Ingrida Šimonytė – ji pareiškė, kad jai jau dabar sunku su tuo gyventi. Kiti konservatoriai ragina neskubėti teisti Bartoševičiaus, mat jo kaltė dar neįrodyta.

Po mestų įtarimų Bartoševičiui dėl pedofilijos – buvusio kolegos iš „Ąžuoliuko“ atsakas

Viešosios įstaigos berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ meno vadovas Vytautas Miškinis teigia esantis šokiruotas išgirdęs žinią apie įtarimus seksualiniu prievartavimu ir tvirkinimu prieš vaikus buvusiam viešosios įstaigos direktoriui, Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui.  „Žinote, tą dalyką galėsiu komentuoti, kai bus prokuratūros verdiktas. Dabar aš nieko nenoriu komentuoti. Bet, be abejo, esu šokiruotas, nes atstovauju berniukų kolektyvui.

Lietuvoje rasti ir atpažinti 11-os partizanų ir jų rėmėjų palaikai

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras pirmadienį pranešė, kad neseniai pavyko rasti ir atpažinti vienuolikos Lietuvos partizanų bei jų rėmėjų palaikus Vilniuje ir Leipalingyje.

Ši „Išsipildymo akcija“ taps ypatinga: nuskambės dar negirdėta Kernagio daina

„Ąžuoliuko“ choro atliekama dar negirdėta V. Kernagio daina, keliolika kitų nuostabių muzikinių pasirodymų, pasakų namelis ir tikra karuselė scenoje – visa tai žiūrovų lauks stebuklingame vilčių ir gerumo paramos koncerte „Išsipildymo akcija“ – jau rytoj per TV3. „Išsipildymo akcijos“ koncertas visada stebina nuostabia programa. Ne išimtis bus ir šiemet.
2020-12-10

Grėsmė Dainų šventei: muzikai nerimauja, kad vaikai mokyklose neskatinami dainuoti

Jeigu vaikai mokyklose nebus skatinami dainuoti, netrukus neliks choristų, galinčių dainuoti Dainų šventėse, nerimauja muzikai, ketvirtadienį Kaune susirinkę į konferenciją, skirtą Dainų šventėms aptarti. „Šiandien vaikai nebedainuoja. Šiandien mišrių vaikų chorų beveik nėra, mokyklose vaikai nebedainuoja. Jeigu vaikai nedainuos, tai Lietuva taip pat nedainuos. Ir mes tuojau liksime ant išnykimo ribos.
Aktualijos 2014-11-13

Vytauto Miškinio misija ir diversijos

 Rūta Klišytė Kai Vytautas Miškinis valdingai iškelia ranką, duodamas ženklą daugiatūkstantinei jungtinei chorų armijai, tampa visiškai aišku, kad žodžiai chorvedys ir karvedys lietuvių kalboje yra artimi ne tiktai daryba ir skambesiu. Tiktai sutartina daina ilgai galėjome priešintis okupacijai ir prievartai.

Į Nacionalines premijas pretenduoja 40 kūrėjų

2012 m. gauti Lietuvos nacionalines kultūros ir meno premijas pretenduoja 40 kultūros ir meno kūrėjų. Jų sąrašą patvirtino Kultūros ministerija. Tarp pretendentų - džiazo muzikantai Viačeslavas Ganelinas ir Vladimiras Čekasinas, rašytoja Vidmantė Jasukaitytė, skulptorius Vladas Vildžiūnas, literatūrologas Kęstutis Nastopka, poetai Gintaras Patackas ir Algimantas Baltakis, dainininkas Eduardas Kaniava, aktoriai Donatas Banionis ir Povilas Gaidys, dailininkas Rimantas Dichavičius, rašytojas Vyta...
2012-09-18

Ž. Stakėnas: trečiasis brolis, ekspromto meistras

Televizijos laidų vedėjas Žygis Stakėnas, man rodos, patvirtina seną pasakų tiesą, kad gimti trečiu broliu – laimės ženklas. Jeigu tik, žinoma, nebijai būti palaikytas kvaileliu. Panašu, kad vietoje nenustygstančiam  Žygimantui tai nė motais. Vyrukui tiktai trisdešimt, o jis jau septynetą metų darbavosi nacionalinėje televizijoje. Laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyviais  rūpinasi kaip savais, be to, ir pats jau auklėja du sūnus.
2012-08-06

Ketvirtajame „Eurovizijos“ pusfinalyje – D. Montvydo triumfas

Penktadienio vakarą didžiojoje LRT studijoje įvyko ketvirtasis ir paskutinysis „Eurovizijos“ pusfinalis. Jame savo dainas pristatė Lady Bell, Simona Milinytė, kolektyvas DAR, „Merlin“, Donata  Virbilaitė, grupė „Laiptai“, Greta Smidt, Vaida feat. Movetron ir vakaro sprogimu tapęs Donatas Montvydas – Donny Montel. Ketvirtosios nacionalinės „Eurovizijos“ dalyvius vertino Vytautas Miškinis, Raigardas Tautkus, Rosita Čivilytė, Aras Vėberis ir Laurynas Šarkinas.
2012-02-25

Ketvirtadienį bus apdovanoti Lietuvos „vunderkindai“

Šį ketvirtadienį – Lietuvos televizijos jaunųjų talentų konkurso „Vunderkindai.lt“ finalas, kuriame dėl gabiausių Lietuvos vaikų apdovanojimų varžysis 12-ka dalyvių – instrumentalistai, šokėjas, dainininkai, menininkė, pasakorė. Naują savo kūrinį pristatys Liepa Maknavičiūtė, o su ja į improvizacijas pasiners ir džiazo pianistas Artūras Anusauskas.
2011-12-28
REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos ir Lenkijos tautų draugystę chorai stiprins dainomis

Vilniaus berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ jau šį penktadienį ketina įrodyti, kad muzikoje negalioja jokie politikos dėsniai. Profesoriaus Vytauto Miškinio vadovaujamas kolektyvas viena scena dalinsis su svečiais iš Varšuvos – Frydriko Šopeno muzikos akademijos choru. Bendras šių chorų koncertas – tai simboliškas Vilniaus ir Varšuvos miestų muzikinio bendradarbiavimo sukakties paminėjimas.
2011-11-24

Kamerinės muzikos festivalio Velse tema ‒ lietuviška muzika

Presteigne festivalio, kuris vyks rugpjūčio 25-30 d. Velse, viena pagrindinių temų šiemet - lietuvių muzika. Šis kamerinės muzikos festivalis rengiamas Velso ir Anglijos pasienyje ir kasmet sutraukia daug ištikimos publikos, atvykstančios čia kokybiškos muzikos ir atlikimų savaitei.
2011-08-23

Kovo 16 d. rengiamas V. Miškinio kūrybos vakaras

„Geriausia, kas nutiko choro draugijoms nuo Morteno Lauridseno laikų“ (past. Lauridsenas – populiariausias Amerikos choro muzikos kūrėjas) – taip vieno žymiausių Lietuvos kompozitorių Vytauto Miškinio kūrybą įvertino Anglijos muzikos kritikai po neseniai šioje šalyje įrašytos profesoriaus autorinių kūrinių kompaktinės plokštelės.
2011-02-25

„Ilgiausių metų“ dainuoja visas choras

“Ąžuoliuko" vadovas Vytautas Miškinis kitą savaitgalį švęs 56-ąjį gimtadienį. Pasak maestro, pirmąkart po ilgo laiko jis gimtadienį sutiks ne scenoje. “Paprastai laikomės tokios tradicijos, kad tas, kas repeticijos dieną švenčia gimtadienį, turi atsinešti saldainių ir tada jam visas choras sudainuoja “Ilgiausių metų". Jei saldainių neatsineša, vis tiek sudainuoja, todėl saldainius tenka neštis kitą dieną, - šypsosi ilgametis berniukų choro “Ąžuoliukas" vadovas.
2010-05-31

„Ąžuoliukas“ dainuoja jau 50 metų

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (LVSO, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius) kviečia į neeilinį koncertą Vilniaus kongresų rūmuose. Balandžio 25 d., sekmadienį, 19 val. įvyks simfoninės muzikos koncertas „Ąžuoliukui 50”.  Skambės Johanneso Brahmso (1833–1897) kantata „Rinaldas“ tenorui, vyrų chorui ir simfoniniam orkestrui, op.
2010-04-22

Vytautas Miškinis: „Talentas greitai gali užmigti”

Vilniaus vaikų ir jaunuolių chorui “Ąžuoliukas” jau tris dešimtmečius vadovaujantis maestro Vytautas Miškinis taip tvirtai - šakomis ir šaknimis - susipynęs, suaugęs su šiuo kolektyvu, kad be jo neįsivaizduoja savo gyvenimo. Pats maloniausias įvertinimas maestro - ne pelnyti ordinai, bet angeliškų balsų auklėtinių skinami laurai, puošiantys ištisas “ąžuoliukų” dinastijas.
2010-02-08

Maestro Vytautas Miškinis - „ažuoliukų“ dinastijos mokytojas

Vilniaus vaikų ir jaunuolių chorui „Ąžuoliukas“ jau tris dešimtmečius vadovaujantis maestro Vytautas Miškinis taip tvirtai - šakomis ir šaknimis - susipynęs, suaugęs su šiuo kolektyvu, kad be jo neįsivaizduoja savo gyvenimo. Pats maloniausias įvertinimas maestro - ne pelnyti ordinai, bet angeliškų balsų auklėtinių skinami laurai, puošiantys ištisas „ąžuoliukų“ dinastijas.
2010-01-24

„Ąžuoliukas“ švenčia pirmosios repeticijos 50-metį

Šį šeštadienį, rugsėjo 12 d berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ paminės pirmosios repeticijos penkiasdešimtmetį Šv. Kotrynos bažnyčioje. Ta proga kolektyvas, vadovaujamas maestro Vytauto Miškinio, vilniečius ir sostinės svečius sukvies į jubiliejinę repeticiją, kurioje laukiami visi – ne tik buvę, esami ar būsimi ąžuoliukai, bet ir tie, kurie vertina chorinę muziką bei gerbia žymiausią Lietuvos berniukų ir jaunuolių chorą. Nuo 18.30 val.
2009-09-09

Nauja pirtis Anykščiuose žeidžia orumą

Anykščių valdžia, rajono gyventojams suteikusi galimybę maudytis keliolikos rūšių pirtyse ir sūkuriniuose baseinuose, sulaukė ne padėkų, o priekaištų dėl pažeisto orumo. Nuo liepos 1-osios socialiai remtini anykštėnai gali nemokamai ar už pusę kainos mėgautis hidromasažinėmis kaskadomis, įvairiomis pirtimis, mirkti sūkurinėse voniose. Už tai pasiryžusi mokėti savivaldybė.

Konstitucinis Teismas ėmėsi „Leo LT“ reikalų (papildyta 15.25)

Konstitucinis Teismas (KT) pradėjo iš esmės nagrinėti „Leo LT“ bylą – ar Atominės elektrinės įstatymo 8, 10, 11 ir 20 straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo nuostatos neprieštarauja Konstitucijai. Abejojama, ar valstybė užtikrino monopolijų kontrolę ir konkurencijos laisvę, taip pat klausimų kelia ir pati įstatymo priėmimo procedūra. Kol kas viešame teismo posėdyje buvo klausomasi pareiškėjo atstovų – Raimondo Šukio, Juliaus Veselkos ir suinteresuoto asmens atstovės Birutės Vėsaitės kalbų.

Konstitucinis Teismas atidėjo „Leo LT“ bylos svarstymą (dar papildyta)

Konstitucinis Teismas (KT) savaitei atidėjo bylos dėl nacionalinio investuotojo bendrovės „Leo LT“ įsteigimo teisėtumo nagrinėjimą. Ji bus nagrinėjama sausio 27 dieną. KT pranešė, jog penktadienį apklausus specialistus paaiškėjo naujos aplinkybės, dėl kurių būtina apklausti kitus specialistus, taip pat gauta naujų dokumentų. Byla dėl „Leo LT“ įsteigimo teisėtumo KT turėjo būti pradėta nagrinėjama antradienį.

Atominės direktorius referendume balsuos „už“

Po naujo įrenginio Ignalinos atominėje elektrinėje (AE) atidarymo jėgainės vadovas Viktoras Ševaldinas žurnalistams sakė referendume balsuosiąs už AE darbo pratęsimą. Referendume dėl Ignalinos atominės elektrinės darbo pratęsimo AE generalinis direktorius V.Ševaldinas balsuotų už pratesimą. Taip jis vakar sakė žurnalistams. Generalinio direktoriaus paklausus, ar jis tikisi, kad elektrinė vis dėlto nebus uždaryta, jis atsakė: „Čia nėra ko tikėtis. Kito varianto tiesiog nėra.

V. Kernagis: be žodžio „netektis“

Nuo vienuolikos visas vasaras su tėvu gastrolėse praleidęs Vytautas Kernagis šiandien pamažu ieško, kuo užpildyti tuštumą, atsivėrusią kovo 15-ąją. Jo galvoje – tikras minčių maratonas: tėvo atminimo įamžinimas, simbolinis paminklas buvusiame „brode“, Vytauto Kernagio vardo muziejus, kurio pirmieji lankytojai, ko gero, bus Maestro anūkai, rašo „Respublika“. Reikia išgyventi V. Kernagis mėgdavo gimtadienius švęsti su artimais draugais, savais žmonėmis.

Gariūnai – verslo lopšys, kloaka, ašaka gerklėj ir vilčių švyturys

Didžiausias Baltijos šalyse turgus - vienintelė vieta, kur taip susitelkęs stambiųjų niekinamas smulkusis verslas. Dešimt tūkstančių prekeivių, dirbančių pagal patentą, kasdien ankstų rytą (išskyrus pirmadienį) užima savo darbo vietas milžiniškoje turgaus teritorijoje. Jaučiasi skriaudžiami Tie, kurie įsikuria palapinėse dešinėje nuo centrinių turgaus vartų, su nuoskauda balse save vadina benamiais ir baksnoja pirštu į paviljonų pusę: ten esą prekiauja tik išrinktieji.

Kovo 11 – premjera „Iššūkis žvaigždėms“

Lietuvos televizijos programoje Kovo 11-ąją – staigmena žiūrovams. Šventinis vakaras baigsis iššūkiu – iš karto po „Panoramos“, 21 valandą kviečiame į premjerą „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas“.  Žiūrovams prisistatys visos 15 „Iššūkio žvaigždėms“ porų: 20 garsių asmenybių ir 10 pramogų pasaulio naujokų.
2007-03-06

Koncertas Lietuvai „Šaukiu aš Lietuvą“ – Kovo 11 per LTV

Kovo 11-oji – diena, kai galime džiaugtis ir didžiuotis, kad esame visi kartu ir čia, Lietuvoje. Lietuvos radijas ir televizija kviečia švęsti Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir pajusti jos nuotaiką koncerte „Šaukiu aš Lietuvą“.Kovo 11-ąją LTV klipais bus pristatyta paskutinioji vertybė iš Nacionalinių vertybių sąrašo – Sąjūdis. Kovo 11-ąją pagimdęs Sąjūdis ir bus pagrindinė koncerto tema.
2007-03-05

Energetikų vėl laukia speigo egzaminas

Šiomis dienomis spūstelėsiantis arktinis šaltis ir vėl žmones gali palikti be šilumos, nes iš visų energetikos sektorių centralizuotos šilumos tiekimas yra labiausiai pažeidžiamas. Valstybinės energetikos inspekcijos viršininkas Vytautas Miškinis teigė, kad avarijos, kokia pernai ištiko Telšius, gali kartotis bet kuriuo metu. "Yra daug supuvusių vamzdžių. Mažindami išlaidas šilumos tiekėjai uždarė nemažai katilinių.
2007-02-20

Lietuvai per brangu užsitikrinti elektros tiekimą per audras

Energetikai sako, kad vidutinės įtampos elektros oro linijas pakeitus požeminiais kabeliais vartotojams elektros tiekimas nenutrūktų ir pergalingas audras.Tačiau tam reikėtų investuoti šimtus milijonų litų, o didesnės elektros kainos būtų nepriimtinos nei verslui, nei gyventojams, rašo "Verslo žinios". "Jei žemesnės įtampos oro linijos būtų pakeistos požeminiais kabeliais, elektros sistemai nebūtų baisūs griūvantys medžiai, linijų netraukytų vėjas.

Dviem kultūros veikėjams bus įteikti Vilniaus miesto apdovanojimai

Dviem žymiems kultūros veikėjams už ilgametį kultūrinį darbą bus įteikti garbingi Vilniaus miesto apdovanojimai.Mokslininkei ir pedagogei Irenai Veisaitei už nuopelnus kultūrai ir švietimui bus įteiktas Barboros Radvilaitės medalis.Ilgametis Vilniaus berniukų ir jaunuolių choro "Ąžuoliukas" meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Vytautas Miškinis už ilgametį chorinio meno ugdymą bei svarų indėlį į sostinės miesto muzikinį gyvenimą bus pagerbtas Žygimanto Augusto medaliu.
2007-01-15

Vilniuje prasideda penktasis chorų festivalis "Dainų versmė"

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras Vilniuje trečiadienį pradeda penktąjį tarptautinį vaikų ir jaunimo chorų festivalį-konkursą "Dainų versmė 2003". Balandžio 30 - gegužės 4 dienomis vyksiančiame festivalyje pasirodys per dvi dešimtis chorų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lenkijos, dalyvaus ir svečių iš Graikijos - iš viso apie 800 jaunųjų choristų. Festivalis "Dainų versmė" vyksta kas dveji metai nuo 1994-ųjų.
2003-04-30
Į viršų