Pliaupiantis dangus nurims – pokyčiai žadami penktadienį

Antradienį Lietuvoje šiandien buvo debesuota ir lijo. Artimiausią naktį irgi bus debesuota, protarpiais lis, kai kada gana gausiai, kur nors ir perkūnija gali nugriaudėti, praneša sinoptikai.

O štai trečiadienį dieną vyks apšaudymas lietumi iš pavienių debesų. Vėl kur nors gali nupilti smarkiai ir su perkūnija.

Debesuotą naktį oro temperatūra visur bus gana panaši. Paryčiais vyraus 9–11 laipsnių, tik Žemaitijoje kur nors gali būti 6–8 šilumos. Dieną, nepaisant gana stipraus vėjo, debesų ir lietaus, oras vis tiek sušils iki 15–17, vakaruose 11–13 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, numatoma dar viena šlapia para. Naktį nemažai lis visur, dieną iš pavienių debesų, bet ir naktį, ir dieną vietomis gausiai, su perkūnija. Naktis gana šilta – vyraus 9–11 laipsnių, dieną šils iki 15–17. Žemaitijoje orai bus vėsesni nei kitur“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienį lis jau ne nuolatos, iš paskirų netvarkingai pasklidusių debesų. Vėl kai kur lis smarkiai, dundės ir perkūnija. Naktį atvės iki 9–11, dieną šils iki 14–16 laipsnių, šalies vakaruose bus apie 11–13.

Penktadienį orai ims gerėti. Tai reiškia, kad naktį jau visai nebelis, o dieną tai šen, tai ten palis iš pavienių debesų, kurie vis dar bus tokio dydžio, kad iš jų ir perkūnija pasigirsti gali. Naktį vietomis rūkas. Pats oras Lietuvos link ims keliauti iš šiaurės, todėl naktį bus apie 6–8, dieną šils iki 16–18 laipsnių, prie jūros bus apie 12.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų