Saulės spindulių teks palaukti: šalį merks lietus, trankysis perkūnija

Pirmadienį Lietuvoje buvo gražūs orai, šalies vakaruose kai kur palijo. Šį vakarą visi – ir lietaus, ir ne lietaus debesys tirps, atsivers giedras dangus, bet vėliau vėl ims niaukstytis, sako sinoptikai.

Antradienį ryte pradės lyti vakaruose ir pietuose, vėliau lietaus debesys nukeliaus per visą šalį.

Dėl nevienodo debesuotumo šiąnakt ir atvės nevienodai. Paryčiais bus nuo 6–7 laipsnių šalies rytuose iki 11–12 vakaruose. Dieną kartu su lietumi į Lietuvą keliaus gana šiltas oras, įdienojus bus apie 14–16, arčiau jūros maždaug 13 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, ir vėl bus šlapia, tik ne iš karto. Lyti pradės ryto valandomis šalies pietvakariuose, vėliau dieną lis visoje ar beveik visoje šalyje iš karto. Naktį bus nuo 6–7 šilumos rytuose iki 11–12 vakaruose, dieną vyraus 14–16 laipsnių šilumos, arčiau jūros apie 13“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Trečiadienio naktis lietinga, dieną lietus pamažu trauksis. Prieš tai kai kur palis smarkokai. Žemiausia temperatūra naktį 10–12, dieną 15–17 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį lietaus nedaug, o dieną vėl sulauksime lietaus su perkūnija. Žemiausia temperatūra naktį bus 8–10, dieną šils iki 16–18 laipsnių šilumos.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų