Per plauką nuo tragedijos: sostinėje nuo kelio nuvažiavęs automobilis atsidūrė ant stogo

Pirmadienį, apie 14 val. Vilniuje įvyko avarija, kurios metu nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė automobilis. Įvykio metu nukentėjo vairuotojas ir keleivė.

15

Naujienų portalui tv3.lt Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyris patvirtino, kad avarija įvyko kelio atkarpoje tarp Rokantiškių kapinių ir Šilo tilto, dalyje, kurioje jau nebėra gyvenamųjų namų. Kol kas nėra aišku, kodėl automobilis nulėkė nuo kelio ir atsidūrė griovyje. 

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinėje apvirto automobilis

Pranešime tarnyboms buvo teigiama, kad automobiliu keliavę žmonės gali būti prispausti, tačiau atvykę medikai ekstremaliomis sąlygomis dirbti neturėjo – žmonės rimčiau nenukentėjo. Tiesa, nelaimė galėjo baigtis itin tragiškai, nes, kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo pats vairuotojas, automobilis užvažiavo ant kelkraščio ir tapo visiškai nevaldomas. 

Įvykio vietoje dirbo visos tarnybos. Automobilis apverstas, laukiama techninės pagalbos transporto priemonės, kad būtų galima iškelti mašiną.

 


Rašyti komentarą...
3
33 žodžiais..
2020-02-17 17:10:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prie mano diktatūros būtų taip: Po tokio ar panašaus įvykio atimti teises ir pasakyti viso gero..
Argumentai: ten 60 max greitis..staigūs vingiai tik žadina atsargumą, jeigu šios savybės neturi, vairuoti yra nusikaltimas
Atsakyti
0

K
Korektorius
2020-02-18 08:37:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsidure ant stogo,tai reiskia, kad ant sto kazkokio tai statinio.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų