Pažado apie nemokamą alų praeiviams Glaveckas nepamiršo: visiems žada po bokalą

Praėjo pusė metų po to, kai Seimo narys Kęstutis Glaveckas viešai Seimo posėdžių salėje pareiškė, jog gavęs senjorams valstybės skirtą vienkartinę 200 eurų išmoką už ją visus norinčius vaišins alumi. Seimo narys savo pažado nepamiršo ir tvirtina, kad kiekvienas praeivis iš jo galės gauti po bokalą alaus.

Šių metų gegužės 7 dieną 88 Seimo nariai palaimino vienkartines 200 eurų išmokas pensininkams ir kitų socialinių išmokų gavėjams. Tiesa, ne visi parlamentarai palaikė tokį sprendimą.

„Gerbiami kolegos, jeigu prievartiniu būdu jūs nutarsite, kad aš turiu gauti dar papildomai 200 eurų prie savo didelių pajamų, tai aš pažadu, kad tuos 200 eurų skirsiu alui nupirkti ir žmonėms išdalinti, kuriuos tik sutiksiu.

Nors nežiūrint, kad aš pažeidžiu etiką ir Erikos ir procedūrų komisija galėtų kreiptis. Bet sakau, kad tikrai jų nepanaudosiu ir dar pridėsiu savų, kad žmonėms būtų biškį geriau negu ta baimė, kuri juos sukaustė“, – taip šių metų gegužės 7-ąją, prieš Seimui priimant sprendimą dėl vienkartinių 200 eurų išmokų pensininkams kalbėjo K. Glaveckas.

Idėjos neišsižada

Nepaisant dalies parlamentarų ir ekonomistų kritikos, Seimas išmokas skyrė ir jos iš „Sodros“ gyventojus turėjo pasiekti anksčiau nei rugpjūtį. Praėjus pusmečiui nuo Seimo sprendimo K. Glaveckas savo pažado nepamiršo ir tvirtina, kad vis tiek ketina vaišinti gyventojus alumi.

„Paaukosiu, žadu paaukoti. Jeigu norėsite, ateisite. Pažadėjau, kad Žirmūnuose, kur parapija, kur renkamės. Bet galime ir kitur, prisijungs visi“, – tv3.lt juokdamasis sakė K. Glaveckas.

Išmoką Seimo narys sako gavęs, tačiau prie „aukos alui“ ketina prisidėti ir papildomomis lėšomis.

„Jeigu reiks, prisėsiu. Manau, kad žmonės susirinks, pasakysiu, kad tą dieną bus fundinama ir viskas. Bet ne daugiau nei po vieną bokalą“, – juokdamasis akcentavo K. Glaveckas.

Paklaustas, ar tokia akcija dera su Seimo nario etika, K. Glaveckas sakė įstatymų nepažeisiantis ir galintis leidimo prašyti tik „pas poną Dievą“.

REKLAMA

Vienas turtingiausių Seimo narių

K. Glaveckas ne kartą Seimo posėdžių salėje piktinosi, kad papildoma 200 eurų išmoka turėtų būti skiriama ne visiems senjorams, o tiems, kam labiausiai jos reikia. K. Glaveckui išmoka priklauso, nes jis pensinio amžiaus, parlamentarui – 71-eri. 

Tačiau K. Glaveckas savęs nelaiko senjoru, kuriam reikia valstybės skirtų 200 eurų. K. Glaveckas – vienas turtingiausių Seimo narių. Bendras jo turtas, kaip rodo jo turto deklaracija už 2019 metus, sudaro 1 466 183 eurus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų