Žydrūnė JANKAUSKIENĖ 

Antrasis miesto tvarkymo projekto etapas pradedamas nuo administracinio pastato remonto. Autorės nuotrauka Prieš savaitę pradėtas remontuoti administracinis pastatas V.Kudirkos gatvėje. Senesnės kartos tauragiškiai jį atsimena kaip karinį komisariatą. Dabar jame įsikūrusi miesto seniūnija, savanoriškoji krašto apsauga, moterų užimtumo centras, kitos institucijos. Tikimasi, kad pastatas pagražės dar šiemet. Nors šie darbai – tik didelių užmojų pradžia.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėja Genovaitė Pukelytė sako, kad administracinio pastato (V.Kudirkos g. 9) remontu pradedamas įgyvendinti antrasis projekto etapas:

– Kalbu apie projektą „Tauragės miesto centrinės dalies viešųjų pastatų fasadų ir viešųjų erdvių sutvarkymas“. Be šio pastato, bus rekonstruojamos septynios miesto gatvės: V.Kudirkos (iki Šilalės g.), Spaustuvės, Skalbyklos, Tauro, Pilaitės, Pirmūnų ir Vytenio.

Pasak G.Pukelytės, šiais metais daug darbų statybininkai jau nebesuspės nudirbti: nebent tik išoriškai atnaujintų administracinį pastatą. Iš projektinių lėšų bus remontuojamas, apšiltintas ir aptinkuotas jo fasadas.

REKLAMA

Miesto seniūnas Virginijus Žilius prasitarė, kad kartu ketinama remontuoti ir pastato stogą. G.Pukelytė šią informaciją patvirtino. Tiesa, stogas bus remontuojamas jau ne iš projekto, o iš Savivaldybės biudžeto lėšų. Pastate veikiantis šilumos punktas jau renovuotas praėjusiais metais. Miesto seniūnas žada, kad ateinantį pavasarį neatpažįstamai pasikeis ne tik paties pastato išvaizda, bet ir jo prieigos: nebeliks senų medžių, jų vietoje atsiras įspūdingi gėlynai.

– Šiemet, deja, dėl vėluojančio finansavimo to negalėjome atlikti, – sakė V.Žilius.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų