Pasieniečiai sulaikė kontrabandos organizavimu įtariamus asmenis: 3 iš jų – pareigūnai

Atlikdami anksčiau pradėto ikiteisminio tyrimo veiksmus VSAT Imuniteto valdybos pasieniečiai sulaikė tris pareigūnus, įtariamus kontrabandos organizavimu ir piktnaudžiavimu tarnyba. Taip pat sulaikytas ir dar vienas druskininkietis.

Dar pernai VSAT Imuniteto valdybos pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos gabenimo iš Baltarusijos. Atlikdami procesinius veiksmus jie antradienį Druskininkuose ir Lazdijuose sulaikė tris Varėnos pasienio rinktinės pareigūnus (vienas gim. 1974 m., du - 1977 m.), rašoma pranešime žiniasklaidai.

Jie įtariami kontrabandos organizavimu ir piktnaudžiavimu tarnyba. Antradienį visi trys sulaikytieji buvo uždaryti į areštinę.

Taip pat prieš korupciją kovojančio VSAT padalinio, t. y. Imuniteto valdybos, pasieniečiai tą pačią dieną Druskinkuose sulaikė vietinį gyventoją (gim. 1956 m.). Jis įtariamas bendrininkavimu gabenant kontrabandą. Vyras irgi buvo uždarytas į areštinę.

VSAT taip pat pradėtas tarnybinis patikrinimas. Be baudžiamosios atsakomybės, sulaikytiems pareigūnams gresia griežčiausia Vidaus tarnybos statute numatyta bausmė – atleidimas iš tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą.

Toliau tęsiamą tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų