Pasieniečiai Čepkelių rezervate sulaikė kontrabandininkus

Ketvirtadienį Varėnos rajone esančiame Čepkelių rezervate Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė du kontrabandines cigaretes nešusius vyrus. 

Anot VSAT, 32-ejų Alytaus rajono gyventoją ir metais jaunesnį rokiškėną pasieniečiai pastebėjo miškingoje vietovėje, ties Katros kaimu. 

Netrukus pareigūnai vyrus sulaikė, nustatyta, kad jų neštuose keturiuose ryšuliuose buvo 2 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Netoli sulaikymo vietos yra nužymėta Valstybės sienos apsaugos zona, į kurią patenkant būtina turėti specialų VSAT leidimą. Dar vieno leidimo reikia norint patekti į Čepkelių valstybinį gamtinį rezervatą. Nei vieno iš šių leidimų vyrai neturėjo. 

Dėl kontrabandos gabenimo A. Barausko užkardos pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po apklausų sulaikytieji buvo paleisti.

Už cigarečių gabenimą sulaikytiesiems gresia baudos nuo 5,2 iki 6 tūkst. eurų. Dar vieną, 40-90 eurų, baudą arba įspėjimą gali užtraukti patekimas į draudžiamą zoną. 

Medžiagą apie įvykį pasieniečiai perdavė ir rezervato administracijai, kuri spręs, kaip bausti leidimo neturėjusius pažeidėjus. 

Šią savaitę tai jau antrieji Čepkelių rezervate sulaikyti kontrabandininkai – trečiadienį pasieniečiai čia sustabdė tokį patį cigarečių kiekį nešusius Šalčininkų rajono gyventojus. 


Rašyti komentarą...
P
Pypkorius
2020-11-27 15:39:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aisku, kodel keicia direktoriu, savas reikalingas kontra gabenti.Kas stogas? Ministerija?
Atsakyti
0

V
Vilnius
2020-11-27 23:43:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vieni iš trečiųjų šalių bando atsigabenti pigių cigarečių. Tačiau valdininkai juos vadina nusikaltėliais.
Kiti iš trečiųjų šalių bando atsigabenti pigios darbo jėgos. Tačia valdininkai juos vadina verslininkais.
O kodėl dvigubi standartai??? Arba jie abu yra verslininkai, arba jie abu yra nusikaltėliai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų