Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Parlamentaras Rokas Žilinskas nori susigrąžinti dėl sausį praleistų posėdžių sumažintą atlyginimą.

REKLAMA

Etikos ir procedūrų komisijai (EPK) R.Žilinskas pateikė medicinos įstaigų pažymas, kurios turėtų pateisinti jo nedalyvavimą posėdžiuose sausio mėnesį.

Seimo valdyba vasarį opozicinių konservatorių frakcijos nariui R.Žilinskui trečdaliu sumažino atlyginimą dėl sausio mėnesį praleistų plenarinių posėdžių.

Pagal Seimo Etikos ir procedūrų komisijos valdybai pateiktą medžiagą, R. Žilinskas sausį be svarbios pateisinamos priežasties praleido visus posėdžius.

REKLAMA
REKLAMA

EPK pirmininkas konservatorius Valentinas Stundys pažymėjo, jog priimdama sprendimą komisija neturėjo dokumentų, kurie būtų pateisinę R.Žilinsko nedalyvavimą posėdžiuose.

Komisijos pirmininkas taip pat nesiėmė svarstyti, kodėl medikų pažymas dėl ligos sausio mėnesį parlamentaras komisijai pateikė tik kovą.

Su pačiu R.Žilinsku trečiadienį BNS telefonu susisiekti nepavyko.

Sausio mėnesį per pratęstą rudens sesiją iš viso vyko keturi plenariniai posėdžiai sausio 15 ir 17 dienomis.

Seimo statutas numato, kad Seimo nariui, be svarbios pateisinamos priežasties nedalyvavusiam daugiau kaip pusėje Seimo posėdžių, kuriuose iš anksto buvo numatytas ir numatytu laiku įvyko balsavimas dėl teisės aktų priėmimo, to mėnesio atlyginimas mažinamas vienu trečdaliu. Suma, kuria sumažinamas Seimo nario atlyginimas, išskaitoma iš Seimo nario artimiausio mėnesio atlyginimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų