Pamatykite, ką darė Seimo nariai, kol Skvernelis gyrė savo darbus

Lietuvoje sumažėjo skurdas, pajamų nelygybė, nustojo augti maisto produktų kainos, kilo ir atlyginimai, ir visa šalies ekonomika. Taip apie savo nuveiktus darbus kalba Premjeras Saulius Skvernelis, kuris šiandien Seimui pristatė savo veiklos ataskaitą.

Anot Skvernelio, ateityje gyvensime dar geriau. Pavyzdžiui, skurdžiai gyvenančioms šeimoms kitąmet premjeras žada papildomas pašalpas. Opozicija Premjero tokią ataskaitą vadina priešrinkiminiu pagyrų rinkiniu, kuriame visiškai nekalbama apie Vyriausybės klaidas.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite, ką darė Seimo nariai, kol Skvernelis gyrė savo darbus

Premjerui Sauliui Skverneliui šiandien Seimo posėdžių salėje sunku nesišypsoti. Prieš pristatydamas metinę Vyriausybės darbų ataskaitą, Skvernelis niekaip negali atsidžiaugti jos storiu. Esą padarytų darbų tiek daug, kad jie vos telpa storiausioje 200 puslapių knygoje. Atskaitos pristatymui Seimas skyrė 2 valandas. Prie tribūnos atsistojęs Skvernelis nieko nelaukęs pradėjo vardinti visus reikšmingiausius Vyriausybės pasiekimus.

„Siekiant mažinti skurdo ir socialinės atskirties riziką 2018-ais metais buvo toliau įgyvendinami darbo santykiams gerinti, darbo pajamoms ir socialinėms išmokoms didinti skirti darbai“, – sako Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Taip nesustodamas nuveiktus savo ministrų darbus Skvernelis vardijo 40 minučių. Nei valdantieji, nei opozicija įdėmiai neklausė Premjero kalbos. Kol Skvernelis gyrė Vyriausybę Seimo nariai šnekučiavosi, nuobodžiavo, naudojasi išmaniaisiais telefonais ir kompiuteriais.

Tiesa, po ataskaitos pristatymo Seimas šiek tiek atgijo, opozicija užvertė Skvernelį priekaištais. Konservatoriai aiškina, kad Skvernelio ataskaita melaginga, esą Lietuvoje pajamų nelygybė ne sumažėjo, o padidėjo.

„Lietuviška patarlė sako, kad pagyrų puodas visada juodas ir skaitant šią Vyriausybės ataskaitą aš tuo dar kartą įsitikinau. <…> Kalbate apie demografinę būklę, tačiau visus siūlymus pagelbėti nevaisingoms šeimoms čia atmetate. Tai aš norėčiau Jūsų paklausti, kokį Jūs pažymį sau pats parašytumėte“, – sako Seimo nary Mykolas Majauskas.

„Jūs rašykit sau pažymį, man pažymį Andrius Kubilius rašo 2. Labai griežtai vertinate, bet aš suprantu, kad tokia opozicijos misija yra“, – juokiasi S. Skernelis.

REKLAMA

„Iš dešimties, 9-is parašyčiau“, – Vyriausybės darbą įvertino Ramūnas Karbauskis.


Rašyti komentarą...
o
ooo!!
2019-04-11 20:40:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaip tai man smagiau butu gauti padoria alga uz sunku darba,o pasalpas reiketu moketi tik daugiavaikems neasocialioms seimo ms.Ar gaunantis normalia alga nepajegs pasirupinti vaiku?
Atsakyti
-1

b
bbm
2019-04-11 18:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Konservu vaiku darzelis :)
Atsakyti
-6

J
Jeii
2019-04-11 21:13:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei toks geras premjeras, ko Skvernelis verźžiasi į prezidentus?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų