Pakruojo dvaras skęsta gėlėse – įspūdingos skulptūros žydės iki pat rudens

Neįtikėtini vaizdai Pakruojo dvare. Pirmą kartą sukurtos žadą atimančios skulptūros iš gyvų gėlių. Prie pasakiškų kūrinių tūpčiojantys floristai ir menininkai dvaro parką milžiniškomis skulptūromis užpildė visai vasarai.

Lyg mažoji Olandija – tikra gėlių šventė pasitinka kiekvieną šiuo metu į Pakruojo dvarą užsukantį lankytoją. O žvelgiant į milžiniškas skulptūras sunku ir susigaudyti, kad visas grožis – iš gyvų žydinčių augalų. Galima išvysti medžiuose kabančias sapnų gaudykles ir yspūdingo dydžio augalų lovas.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pakruojo dvare – gėlių šventė

„Tai fėjų lova vadinasi visa šita miego oazė. Su didžiuliu baldakimu ir kabančiomis romantiškomis sapnų gaudyklėmis“, – sakė kompozicijos autorė Jolita Šimelionienė.

Kitame parko gale – iš tolo rėkiantys margaspalviai surfinijų žiedai, kurie lyg vaivorykštė liejasi į milžinišką širdelių jūrą. Čia pat ir meilės sala, ir fėjos, puošiančios sodą. Festivalio šeimininkai atskleidžia, kad apkaišyti vieną širdelę gėlėmis jie užtruko net dvi dienas. O visam parkui papuošti prireikė net milijono žydinčių vazonėlių.

„Kiekvienai širdelei yra panaudota apie 700 vazonėlių gėlių, o prie centrinių dvaro rūmų – didžioji širdis festivalio, tai joje apie 1 tūkst. vazonų“, – sakė Pakruojo dvaro atstovas Vadimas Ofčinko.

Prie milžiniškų gėlių skulptūrų plušėję menininkai sakė, jei ne šiuolaikinė laistymo sistema – gėlės kaip mat nuvystų. Mat su laistytuvais būtų tikra pražūtis. Planuojama, kad gėlių kompozicijos lankytojus galės džiuginti iki pat rudens.

Ši įspūdinga gėlių fiesta kuriama Viljamo šekspyro pjesės motyvais „Vasarvidžio nakties sapnas“.


Rašyti komentarą...
E
Elena
2019-07-12 09:17:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas taip gražu! Sėkmės ir gero gyvenimo dvaro šeimininkams!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų