Orai pasikeis – saulės spindulių bus vis daugiau

Lietuvoje orai buvo debesuoti su pragiedruliais, kai kur palijo. Šį vakarą ir lietaus, ir ne lietaus debesys tirps, atsivers dideli pragiedrėjimai. Lietus pasibaigs iki vidurnakčio, sako sinoptikai.

Penktadienį debesys augs vėl, vietomis palis, kai kur smarkokai ir su perkūnija.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laisvalaikis lauke

Dėl pragiedrėjimų oras naktį atvės smarkiau – paryčiais vyraus 5–7 laipsniai, tik prie pat jūros gali būti apie 8–9 laipsnius šilumos. Nušvitus saulei oras šils smarkiau ir įdienojus bus jau apie 15–17, kai kur 18 laipsnių, o kur lis, bus apie 12–13.

„Kitaip tariant, rytoj orai bus gražesni nei šiandien. Naktį debesuota su pragiedruliais, vakare kai kur palis, iki vidurnakčio liausis. Vietomis rūkas. Rytas gražus, dieną vietomis palis. Naktį atvės iki 5–7, prie jūros 8–9 laipsnių, dieną šils iki 15–17, kai kur 18 laipsnių šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienį daug kur palis iš netvarkingai pasklidusių debesų. Tačiau jie bus nedideli, todėl lietus dažniausiai bus nesmarkus ir truks neilgai. Naktį vietomis rūkas, atvės iki 4–6, vietomis liks 8–9, dieną šils iki 15–17 laipsnių šilumos. Sekmadienį palis tik kai kur pietinėje šalies dalyje. Naktį atvės iki 5–7, dieną šils iki 16–18 laipsnių šilumos.

Ką gi, artimiausiomis dienomis lietaus bus vis mažiau, patys orai bus vis šviesesni, tik šilumos mažoka. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų