Sinoptikai turi gerų žinių – yra vilties, kad orai bus sausi ir saulėti

Lietuvoje trečiadienį lijo nemažai, bet ir saulė nušvito. Artimiausią naktį bus debesuota, kai kada su nedideliais pragiedruliais, daug kur palis, kai kur smarkokai, galima ir perkūnija, prognozuoja sinoptikai.

Ketvirtadienį dieną irgi kartosis neilgai trunkantis lietus, kai kada jis bus stiprokas ir su perkūnija.

Debesuotą naktį oras visiškai neskubės vėsti, todėl iki pat paryčių vyraus 9–11 laipsnių šilumos. Ketirtadienį dieną oras gana sparčiai šils iki 16 – 18 laipsnių, tiktai vakarinėje Žemaitijos dalyje, prie jūros bus vėsiau – čia numatoma 12 – 13 laipsnių.

„Kitaip tariant, orai nežymiai pagerės – lis jau ne nuolatos, kai kada bus pragiedrulių, tačiau ir naktį, ir dieną kai kur lis smarkokai, su perkūnija. Naktį temperatūra gana vienoda – vyraus 9–11 laipsnių, dieną šils iki 16–18, vakaruose 12–13 laipsnių šilumos“, – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienį orai bus gerokai šviesesni, tačiau naktį vietomis, dieną daug kur palis, pasigirs ir perkūnija. Naktį vyraus 6–8, dieną oras šils iki 15–17 laipsnių šilumos. Labai panašūs orai bus ir šeštadienį – naktį palis vietomis, dieną daug kur, bet gausaus lietaus jau nebus, o pragiedrėjimų tik daugės. Dėl šiaurinių krypčių vėjo didelės šilumos nebus – naktį vėl vyraus 6–8, dieną vėl 15–17  laipsnių šilumos. Sekmadienį orai bus nežymiai šiltesni, palis tik kai kur.

Ką gi, kol kas bus šlapia. Geroji žinia – yra vilčių, kad kitą savaitę orai bus sausi ir saulėti. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų