Orai Lietuvoje: lietų keičia šaltis

Orus Europoje dabar lemia du ciklonai ir tarp jų įsispraudusi aukšto slėgio sritis. Ji mažai debesuota, vėsi ir jau šią naktį jos įtaką pajus Skandinavijos ir Baltijos šalys. Panašu, kad iki šiol žemę drėkinusio lietaus nepamatysime beveik visą savaitę, ateina giedri orai, o su jais ir pirmosios nakties šalnos.

Šiąnakt rytinėje Lietuvos pusėje dar jausime lietingojo ciklono įtaka,  bet lynos nebeilgai. Po vidurnakčio nuo Skandinavijos mus pasieks anticiklonas, tad sparčiai giedrysis ir labiau atvės – pajūryje bus šilčiau, bet  ties Panevėžiu, Utena, taip pat aplink  Vilnių dar ne ore, bet dirvos paviršiuje šalnos iki sieks 5 laipsnius šalčio. Rytdiena žada būti rami ir saulėta, sulauksime 13–15 laipsnių šilumos.

Klaipėdoje naktį bus 4, dieną 12 laipsnių šilumos. Šiauliuose ir Panevėžyje termometrų stulpeliai naktį rodys 1, o dieną 11 laipsnių šilumos. Kaune naktį bus 2, dieną 12 laipsnių šilumos. Utenoje naktis atvės iki 1 laipsnio šalčio, dieną oras sušils iki 10 laipsnių šilumos.

Vilniuje naktį bus 0, o dieną +11. Varėnoje naktį +2, dieną +12, Druskininkuose panašiai. Toks oras ketina išsilaikyti ir artimiausiomis paromis.

Antradienį šalnos dirvos paviršiuje gali būti didesnės, naktį oro temperatūra atvės iki 0, tik Klaipėdoje bus 3 laipsniai šilumos, dieną 11–12. Trečiadienį naktį +3, Klaipėdoje +7,  dieną 11–12.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų