• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Retai, bet pasitaiko situacijų, kai asmenys mėgina apsimesti policijos pareigūnais ir nori sustabdyti Jūsų vairuojamą transporto priemonę. Ką reikėtų atsiminti, kad nepatektumėte į bėdą, pataria policija.

Retai, bet pasitaiko situacijų, kai asmenys mėgina apsimesti policijos pareigūnais ir nori sustabdyti Jūsų vairuojamą transporto priemonę. Ką reikėtų atsiminti, kad nepatektumėte į bėdą, pataria policija.

REKLAMA

Policijos pareigūnas dėvi tarnybinę uniformą (yra uniformuotas) ir stabdo transporto priemonę šiais būdais:

  • duoda signalą lazdele;
  • arba moja skrituliu su raudonu atšvaitu skersai judėjimo krypties;
  • arba per garsiakalbį liepia sustoti.

Reikalavimas sustabdyti transporto priemonę taip pat gali būti išreiškiamas įjungus specialiomis spalvomis nudažyto ir policijos ženklu pažymėto automobilio švieslentę su užrašu „STOP POLICIJA“ arba „STOP“.

Tamsiuoju paros metu policijos pareigūnas, stabdydamas transporto priemonę, turi vilkėti uniformą su šviesą atspindinčiais elementais (vilkėti specialiąsias liemenes, mūvėti rankogalius ar turėti kitų šviesą atspindinčių elementų). Patrulių ekipažą sudaro ne mažiau kaip 2 policijos pareigūnai su specialiomis spalvomis nudažyta ir policijos skiriamaisiais ženklais pažymėta motorine transporto priemone, kurios mėlynos ir (arba) raudonos spalvos švyturėliai yra įjungti.

REKLAMA
REKLAMA

DĖMESIO! Tamsiuoju paros metu policijos pareigūnai (pagal rekomendacijas) transporto priemones stabdo apšviestuose kelio ruožuose.

Kaip elgtis, jei stabdantis asmuo kelia pagrįstų įtarimų, kad jis nėra policijos pareigūnas?

  • Nesustokite.
  • Nedelsdami skambinkite skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.
  • Informuokite operatorių dėl kilusio įtarimo, nurodykite savo važiavimo vietą ir kryptį.
  • Klausykite operatoriaus nurodymų.

Skambindami, nepamirškite laikytis Kelių eismo taisyklių. Jei važiuojate ne vienas, geriausia, kad skambintų keleivis.

Pvz ka daryt jai pas mus Marijampoleje tamsiu paros matu pastoviai stabdo nezymetos policijos masinos? O jai bandai nestot tai dar grasina kad ypaisys bandyma pabegti ir nevygdyma teisetu pareiguno reikalavimu? O kai bandai ystatyma jiem paaiskint jie pasako taip. "Dar palok tai vapsie pi***i peskom, nes kaip matau labai jau achuienas esi. " tai kaip gali tu paciu ukrainieciu neapvogt ar dar kitu zmoniu neapgaut? Pirmiausia reik pacius pareigunus skausmint kad nesilaiko ystatymo o tada prie paprasto zmogelio kabinetis.
Rašote ir nežinote ką rašote.Liepiate skambinti 112 ir tuo pačiuleipiate nepažeisti eismo taisyklių.Ar viskas gerai su Jūsų logiga?
reiskia nezymetos neturi teises stapdyt,jei teisingai supratau?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų