Rašyti komentarą...
Privalu atsisakyti nežymėtų transporto priemonių. Tada mažiau bus galimybių veistis banditams
O ka daryt kailaksto nezymeti policijos automobiluai, nesuprasi kas ten sedi, kiek ten ju vaziuoja ir ar tikrai tai policija. Manau reiktu seimui pagalvoti kad metas jau naikinti tuos nezymetus policijos auto, nes sukelia zmonems negatyviu minciu ir kelyje yra nesaugu kai jie laksto. Sita visa dar like nuo sovietiniu laiku, kai nezinybines milicijos skyriai net pacius milucininkus gaudydavo nezymetais automobiliais.
Iš Policijos pajėgų vienetų veiklos orga
Iš Policijos pajėgų vienetų veiklos orga
@Absurdas
27. Tamsiuoju paros metu transporto priemonės stabdomos laikantis šių reikalavimų:
27.1. Policijos pareigūnai turi vilkėti uniformą su šviesą atspindinčiais elementais, dirbti tik specialiomis spalvomis nudažytu ir policijos skiriamaisiais ženklais pažymėtu tarnybiniu automobiliu ar motociklais.
Bliamba pasimkit ir paskelbkite oficialiai visai Lietuvai kad nezymeti negali stabdyti o tamsiu paros metu negali niekas stabdyti ir bus visiems viskas aišku. Juk tarnybinės mašinos filmuoja tai kam išvis stabdyti.
Jeigu stabdo su stosiu bet jeigu ne policija tai priduosiu policijai sulauzytus
Kvaili patarimai. Banditai jei jau stabdys tai bus uniformuoti. O tamsiu paros laiku neturi teisės stabdyt. Mieste kitaip.
reiskia nezymetos neturi teises stapdyt,jei teisingai supratau?
@tai va neturi teisės tamsiu paros metu.
Pvz ka daryt jai pas mus Marijampoleje tamsiu paros matu pastoviai stabdo nezymetos policijos masinos? O jai bandai nestot tai dar grasina kad ypaisys bandyma pabegti ir nevygdyma teisetu pareiguno reikalavimu? O kai bandai ystatyma jiem paaiskint jie pasako taip. "Dar palok tai vapsie pi***i peskom, nes kaip matau labai jau achuienas esi. " tai kaip gali tu paciu ukrainieciu neapvogt ar dar kitu zmoniu neapgaut? Pirmiausia reik pacius pareigunus skausmint kad nesilaiko ystatymo o tada prie paprasto zmogelio kabinetis.
Rašote ir nežinote ką rašote.Liepiate skambinti 112 ir tuo pačiuleipiate nepažeisti eismo taisyklių.Ar viskas gerai su Jūsų logiga?
@Sigitas Tam yra laisvų rankų įranga, o suspaudyt 112 tikrai nėra sudėtinga, nebent pirštų nesugebat valdyt

Skaitomiausios naujienos
Į viršų