Neįtikėtina! A. Zuokas ištesėjo pažadą: per savaitę rinkimų štabas surinko 20 tūkst. parašų

Tapęs oficialiu pretendentu į kandidatus prezidento rinkimuose Vilniaus meras Artūras Zuokas pareiškė, kad reikiamus 20 tūkst. rinkėjų parašų surinks per savaitę. Tada paklaustas, kodėl yra tuo įsitikinęs, meras nusijuokė į kameras ir apkabino šalia stovintį rinkimų štabo vadovą Miroslavą Monkevičių.

„Nes turiu patį geriausią rinkimų štabą“, - juokdamasis sakė A. Zuokas.

Prabėgo šiek tiek daugiau negu savaitę nuo dienos, kai A. Zuoko komandai Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) įteikė specialiai parašų rinkimams paruoštus lapus.

„Galiu pasakyti, kad viskas vyksta pagal mūsų planą, - informavo A. Zuoko rinkimų štabo vadovas M. Monkevičius. - Praktiškai, turime reikiamą parašų kiekį. Dabar parašai keliauja iš visos Lietuvos. Po truputį viską tvarkome ir forminame. Renkame parašus ir toliau, kadangi tai yra puiki agitacijos priemonė bei galimybė pabendrauti su žmonėmis, pristatyti mūsų kandidatą“.

M. Monkevičius pranešė, kad parašus visoje Lietuvoje rinko kiek daugiau negu 2 tūkst. savanorių. „Bendradarbiaujame su įvairiomis organizacijomis ir įmonėmis, kurios sudaro sąlygas rinkti parašus. Džiaugiamės, kad nemažai žmonių pareiškė norą dalyvauti parašų rinkime. A. Zuokui pranešus apie kandidatavimą sulaukėme nemažai žinučių elektroniniu paštu, socialiniame tinkle „Facebook“ bei skambučių telefonu, - kalbėjo rinkimų štabo vadovas. - Žinoma, prisidėjo visuomeninis judėjimas „Taip“ su visa savo regionine struktūra. Mūsų kandidatą remia ir Liberalų ir centro sąjunga (LICS)“.

Štabo vadovas priminė, kad parašai yra renkami ir elektroniniu būdu. „Tačiau „popierinis“ būdas yra pagrindinis, kadangi jis leidžia betarpiškai bendrauti su žmogumi“, - pabrėžė M. Monkevičius.

Priminus daugelio politologų prognozes, kad A. Zuokas neturi realių šansų rinkimuose M. Monkevičius nusijuokė. „Į tyrimus, nuomones, apklausas, netgi pozicijas žiūrime filosofiškai. Žinoma, pasiskaitome komentarus, - sakė A. Zuoko rinkimų štabo vadovas. - Tačiau galiu pasakyti tik vieną: dar prieš keturis metus niekas negalėjo pasakyti, kad A. Zuoko komanda laimės savivaldos rinkimus. Tuo metu visų nuomonės irgi buvo labai rezervuotos, bet rezultatą dabar matome“.

M. Monkevičiaus teigimu, rinkimuose viską nuspręs ne politologai, ne apklausos, o prie balsavimo urnų atėję žmonės.

 


Rašyti komentarą...
R
Romas
2014-03-04 12:46:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su Zuoko- Janukonio -samuolio triados privogtais pinigais tiek parašų galima surinkti per 2 valandas. Kažin ar daug rinkėjų nupirks (ar apgaus ) vagis Zuokas.
Atsakyti
-3

A
Abonentinis liurbis
2014-03-04 14:07:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul pasako, kaip rubikoniniu imoniu direktoriai arba vyr. buahlteriai, ejo per darbuotojus ir "prase" pasirasyti uz zuoka, su pasakymais: ar tu nori pakliuti i juoduosius sarasus.
P.S. Zurnalistai, dirbkit savo darba pagaliau, negi uz jus viskas turi buti padaryta?!
Atsakyti
-2

S
Stasys
2014-03-04 14:09:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vagiu rojus lt buves teistas...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų