V. Lašas elektroninėje erdvėje aplenkė socialdemokratą Z. Balčytį

Elektroniniu būdu rinkėjų parašus renkantys pretendentai į kandidatus prezidento rinkimuose turi aiškų lyderį. Pirmadienio rytą daugiausia parašų elektroniniu būdu buvo surinkusi dabartinė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė.

Jai palankumą elektroniniu būdu jau pareiškė kiek daugiau negu 8 tūkst. rinkėjų. Antroje vietoje – sėkmingai socialdemokratų kandidatą Zigmantą Balčytį išstūmęs Kauno verslininkas Vladas Lašas. Jo sąskaitoje – kiek daugiau negu 2300 parašų.

Z. Balčytis sulaukė 1788 parašų, Vilniaus meras Artūras Zuokas – 1574, o Seimo narį Naglį Puteikį internetu palaikė 1126 asmenų. Tūkstančio parašų ribą netrukus turėtų peržengti ir buvęs D. Grybauskaitės patarėjas Linas Balsys (878 parašai).

Prasčiausiai kol kas rinkti parašus elektroninėje erdvėje sekasi Jonui Lašiniui (13 parašų) ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderiui Valdemarui Tomaševskiui (87 parašai).

Intensyviausia kova vyksta tarp kandidatų Paulauskų. Signataras Rolandas Paulauskas vos keturiais parašais pirmadienio rytą lenkė Artūrą Paulauską (630 parašų).

Primename, kad iki kovo 27 dienos pretendentai turi surinkti 20 tūkst. parašų.


Rašyti komentarą...
s
skaitytoja
2014-03-03 13:42:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
todel kad Lietuva pavargo nuo partiniu nomenklaturu ir ju parazitavimo
Atsakyti
0

S
Skaitytojas
2014-03-03 14:11:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesvarbu nuo ko pavargo lietuva, bet partines nomenklaturos valdo! Reik mastyt kai partijas renkam o ne prezidenta. Lasas partinej juroj tas pats kas sliekas piraniju akvariume. Grybauskaite jau suprato tad gales dirbt. O lasui reiks 4 metu kad suprast. Blogai kai lietuviai neduoda dirbti o metosi i krastutinumus
Atsakyti
-2

K
Kviečiu paremti kandidatus
2014-03-03 15:09:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kviečiu internetu paremti visus padorius kandidatus, kad VRK negalėtų apsimesti, kad nesuskaito parašų. Parodykime, kad esam moderni visuomenė, gal tada ir elektroninis balsavimas pajudės greičiau. Kiekvienas Lietuvos pilietis už pretendentus gali pasirašyti VRK puslapyje. Galima pasirašyti už kiekvieną pretendentą, tačiau tik po vieną kartą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų