Neeilinis nusikaltimas Kauno rajone: vilkiką pagrobė kartu su vairuotoju

Kauno rajone buvo pagrobtas vilkikas ir jį vairavęs vyras. Šią informaciją naujienų portalui tv3.lt pateikė skaitytojas, kuris tvirtino, jog nusikaltimas įvykdytas itin įžūliai.

Skaitytojas pranešė, kad iš pradžių buvo pagrobtas vilkiko vairuotojas, kurį užpuolikai sumušė ir prievarta įsodino į lengvąjį automobilį, kuriuo atvyko į nusikaltimo vietą.

Vėliau, anot skaitytojo, prie vilkiko atvyko kita transporto priemonė. Iš jos išlipęs asmuo sėdo prie sunkiasvorės transporto priemonės vairo ir ją nuvairavo nežinoma kryptimi.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Justina Kazragytė patvirtino, kad pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto laisvės atėmimo.

Nedelsiant į gautą informaciją sureagavę Kauno apskr. VPK pareigūnai ne tik netrukus rado vilkiką, bet ir, laimei, sveiką jo vairuotoją.

„Gegužės 29 d. apie 10.20 val. Kauno rajone iš vilkiko „Scania“ į automobilį „Volkswagen“ buvo įsodintas „Scania“ vairuotojas ir nuvarytas pats vilkikas.

Operatyviai į įvykį sureagavę pareigūnai pradėjo asmens ir vilkiko paiešką, kuri ilgai neužtruko. Tą pačią dieną rastas ir vilkikas, ir jo vairuotojas, kuris, pirminiais duomenimis, panaudojus jėgą, buvo įsodintas į atvažiavusį „Volkswagen“ automobilį.

Praėjus vos keletai valandų po įvykio, „Scania“ transporto priemonė rasta netoliese pranešimo vietos. Kiek vėliau namuose rastas sveikas ir nesužalotas to paties vilkiko vairuotojas, gimęs 1964 metais“, – pasakojo J. Kazragytė.

Patvirtinta, kad pareigūnai dėl šio įvykio sulaikė 1969 m. gimusį vyrą, kuriam paskirta kardomoji priemonė – rašytis pasižadėjimas neišvykti. Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 146 str. 2d., už neteisėtą laisvės atėmimą gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.


Rašyti komentarą...
V
Va
2019-06-04 10:59:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va kur reikia griežtos teisingumo rankos, ten- bala ir maskuotė... Tai kaip dirba Kauno saugumiečiai ir policija nusikaltimų prevencinį darbą?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų