Neblaivi motina galimai mušamų vaikų riksmus transliavo „Facebook“: į namų duris pasibeldė policija

Lietuvoje smurtas prieš vaikus – vis dar opi problema, į kurią greitai ir jautriai reaguoja visuomenė. Vaiko teisių apsaugos tarnyba, Lietuvos policija į tokius pranešimus taip pat reaguoja atidžiai. Antradienį naujienų portalo tv3.lt redakciją pasiekė vaizdo įrašas, kuriame galima girdėti vaikų, prieš kuriuos galimai smurtaujama, verksmą.

Žmonės antradienį kreipėsi į redakciją pranešdami apie tai, kad vienoje viešoje „Facebook“ grupėje tiesioginės transliacijos metu galimai buvo smurtaujama prieš vaikus. Atsiųstame vaizdo įraše nieko konkretaus nesimato, be įrašo pabaigoje pasirodančio moters silueto, tačiau galima girdėti, kaip vaikai prašo motinos pagalbos.

Netrukus šis vaizdo įrašas iš socialinio tinklo buvo pašalintas, tačiau kai kurie portalo skaitytojai pasidalijo nufilmuota vaizdo medžiaga.

Susisiekus su Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėju Renatu Siaurusaičiu buvo paaiškinta, kad apie šį įvykį policija buvo informuota. Jie nedelsiant sureagavo į gautą pranešimą ir pagal turimą informaciją išsiaiškinę, kur viskas galėjo vykti, nuvyko į vietą.

„Antradienį, apie 14.28 val. gavome anonimišką pranešimą apie minimą live transliaciją. Pranešėja socialiniame tinkle „Facebook" matė live transliaciją, kurios metu pasirodė, jog 2 nepažįstami vyrai galimai muša 9 ir 7 m. vaikus. Taip pat nurodė moters duomenis, kuri vykdė minėtą transliaciją, bei nurodė, kur galimai gyvena minėta moteris.

Pareigūnai nuvyko į įvykio vietą patikrinti pranešime pateiktą informaciją. Nuvykus, pareigūnus namuose pasitiko blaivus vyras (g. 1979 m.), taip pat namuose buvo akivaizdžiai neblaivi moteris (g. 1982 m.), kuriai alkoholio kiekio matuokliu nustatytas 1,53 prom. neblaivumas. Namuose taip pat buvo mažamečiai vaikai (g. 2011 ir 2013 m.).

REKLAMA

Vyras paaiškino, kad parvežė savo vaikus namo iš mokyklos, kaip jo žmona naudojosi mobiliojo ryšio telefonu ir buvo įsijungus socialinę programą „Facebook“. Moteris teigė, jog specialiai tiesioginės transliacijos nenorėjo daryti, aiškino, jog netyčia įsijungė ir iki dabar nesuprantanti, kaip taip galėjo įvykti ir kas galėjo iškviesti policiją.

Taip pat vyras teigė, jog vaikų niekas nemušė ir apie tiesioginę transliaciją nieko nežinantis.

Toliau vyras aiškino, kad tarp mažamečių vaikų, tarpusavyje, buvo kilęs žodinis nesutarimas. Apie 15.11 val. buvo informuoti Vaiko teisių apsaugos specialistai ir jiems atvykus, apie 15.55 val., buvo perduota šio įvykio informacija“, – pateiktame atsakyme rašo Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėjas Renatas Siaurusaitis.

Vaiko teisių apsaugos tarnybai antradienio vakarą pateikta užklausa apie tai, kokių priemonių buvo imtasi, tačiau atsakymo dar nesulaukta.


Rašyti komentarą...
B
Baisu
2020-11-17 18:09:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaila vaikų gerk bet vaikų nemušk ojų pinigus pragerdama dar juos muši kokie jie užaugs
Atsakyti
-4

E
Eglė
2020-11-19 15:37:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasivadinusiam Tegul!!!! Bęprotis, psichinis žmogau, tave pątį mąža ......!!!!
Atsakyti
0

M
Močiutė
2020-11-17 18:05:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neišaugo nė vienas vaikas,negavęs diržo! Ir išaugome,nenumirėme! Dabar kiekvienas žino apie teises! Dabar ir kalėjimuose teises turi ! Anksčiau būtų uždaryti į karcerį be ėdesio ir vandens!
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų