smurtas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „smurtas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „smurtas“.

Smurto proveržis Vilniuje: girtas vyras pakėlė ranką prieš savo 2 ir 3 metų vaikus

Vilniuje neblaivus vyras įtariamas smurtavęs prieš savo 2 ir 3 metų vaikus. Kaip pranešė policija, įvykis užregistruotas penktadienio vakarą, apie 18 val. 55 min., Saltoniškių gatvėje, netoli prekybos centro „Panorama“. Pareigūnams buvo pranešta, kad neblaivus vyras ką tik mušė vaiką. Pranešėjas teigė, kad eis iš paskos ir stebės įvykį. Policija surinko duomenis, kad neblaivus (2,27 prom.
Kriminalai Prieš 19 val.

Prabilo žiauriai sumušto berniuko mama apie šokiruojančią žinią: „Šis atvejis mane taip sukrėtė“

Ikiteisminis tyrimas dėl žiaurų pažeminimą prie vienos Kauno gimnazijos patyrusio jaunuolio, kai šis buvo kitų nepilnamečių apspjaudytas ir mušamas, o po to dar reketuojamas, nutrauktas. Prokurorė situacijos nekomentuoja, o nukentėjusiojo mama tvirtina, kad ją sukrėtė ciniškas prokurorės požiūris.

Klaipėdoje sumuštas 13-kos metų berniukas

Klaipėdoje sumuštas paauglys. Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienio vakarą, 21 val. 19 min., į Klaipėdos ligoninę buvo pristatytas ir stebėjimui paguldytas 13-kos metų berniukas. Jis paaiškino, kad tą pačią dieną, apie 15 val. 30 min., Klaipėdoje, Bandužių gatvėje, daugiabučio namo kieme, jį sumušė nepažįstami asmenys. Surinkta medžiaga dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Perskaitęs žinutes žmonos telefone Vytautas puolė ją mušti – moteris po savaitės kreipėsi dėl skyrybų

Teisiamųjų suole Švenčionių gyventojas atsidūrė dėl smurto artimoje aplinkoje. Nuo vyro nukentėjo žmona. Teisme paaiškėjo pikantiškos priežastys, kurios lėmė smurto protrūkį. Bylos duomenimis, kaltinamasis Vytautas S. smurtaudamas nežymiai sutrikdė sveikatą savo žmonai. 2023 m. kovo 9 d. apie 4 val. bute, kilus žodiniam konfliktui su sutuoktine, jis virtuvėje tyčia tris kartus kumščiu trenkė moteriai į veidą. Griūdama ant grindų moteris dar trenkėsi į radiatorių.

Medikai šokiruoti to, kas vyksta mokyklose: rašikliu vieni kitiems bado akis, laužo nosis

Lietuvos mokyklose daugėja atvejų, kai mokiniai taip sumuša bendramokslius, kad prireikia vežti į ligoninę ar net guldyti į reanimaciją. Smurto griebiasi vis jaunesni – jie bendraklasius ne tik apspardo, apdaužo, kad net lūžta nosys, bet ir tušinukais bado akis. Nors valdžia giriasi, kad ugdymo įstaigose veikia smurto prevencijos programos, patys vaikai prisipažįsta, kad neretai prireikus nesulaukia pagalbos nei iš mokytojų, nei iš tėvų. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Bėgo nuo vilko, pataikė ant meškos – ukrainietė Lietuvoje įkliuvo į smurtaujančio vyro spąstus

Ukrainietė Inna, kuri bėgo nuo karo baisumų, atvyko į Lietuvą, tačiau čia susidūrė su grėsme savo gyvybei. Jos sugyventinis ją mušė, surakino antrankiais, o po kiek laiko ir subadė peiliu. Deja, sulaikytas vyras buvo greitai paleistas ir dabar yra laisvėje. Ukrainietės kaimynai išsigandę, dėl to nuomojamo būsto šeimininkė Innai liepė išsikraustyti.
2024-06-06

Per muštynes bare sužalotas vyras

Vilniuje per muštynes bare sužalotas vyras. Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienio vakarą, apie 22 val. 40 min., Vaikų gatvėje, bare, per muštynes sužalotas 43 metų vyras. Jis paguldytas į ligoninę. Neblaivus (1,9 prom.) 34 metų įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-06-05

Turgavietėje Vilniuje sužalotas darbuotojas

Vilniuje, turgavietėje, neblaivus vyras sužalojo turgavietės darbuotoją. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienį, apie 13 val. 10 min., Pylimo gatvėje, turgavietės patalpose, vyras sužalojo turgavietės 59 metų darbuotoją. Nukentėjusysis paguldytas į ligoninę. Neblaivus (1,9 prom.) 55 metų įtariamasis  uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Nužudymas Klaipėdoje: aiškėja, kodėl galėjo viskas baigtis pagal juodžiausią scenarijų

Klaipėdiečius sukrėtė sekmadienio rytą įvykdyta kraupi žmogžudystė. Kol kas neatskleistos tapatybės vyras paleido penkis šūvius į galvą žinomam kriminalinio pasaulio veikėjui, o vėliau ir pats nusižudė. Nors šiuo metu manoma, jog galėjo būti kerštaujama dėl meilės reikalų, tv3.lt kalbinti ekspertai neatmeta galimybės, jog iš tiesų tai priedanga gaujų karams. Sekmadienį Klaipėdoje, Varpų gatvėje, apie 8.30 val. policija gavo pranešimą, kad yra nušautas žmogus. Tą pačią dieną, apie 10 val.

Policijai pranešta apie moters smurtą prieš dvi mergaites

Vilniaus policijai buvo pranešta apie prieš du vaikus galimai smurtaujančią moterį. Kaip skelbia policija, trečiadienį Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Vilniuje 53 metų moteris galimai smurtauja prieš šešiolikmetę ir dešimtmetę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-05-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų