Nausėda susitiks su Skverneliu turės aptarti situaciją dėl koronaviruso

Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį susitinka su premjeru Sauliumi Skverneliu aptarti situaciją dėl koronaviruso, ekonomikos ministro skyrimo ir prezidento iniciatyvas Seimo pavasario sesijai.

Susitikimas Prezidentūroje prasidės 11 valandą.

Prezidentas ir premjeras „kalbės apie dabartinę situaciją dėl koronaviruso, ekonomikos ir inovacijų ministro skyrimą ir apie prezidento įstatymines iniciatyvas Seimo pavasario sesijai“, BNS sakė prezidento atstovas žiniasklaidai Antanas Bubnelis.

Lietuvoje šiuo metu užfiksuotas vienas koronaviruso atvejis, Vyriausybė yra paskelbusi ekstremalią situaciją.

Ekonomikos ir inovacijų ministro pareigos laisvos nuo pernai gruodžio, kai buvęs ministras Virginijus Sinkevičius pradėjo eiti aplinkos eurokomisaro pareigas. Praėjusį mėnesį prezidentas atmetė premjero patarėjo Luko Savicko kandidatūrą tapti ministru.

Seimo sesijai prezidentas teikia viešųjų pirkimų reformą, taip pat siūlo pataisas dėl korupcijos prevencijos ir mokesčių sistemos stabilumo.

Pavasario sesijoje prezidentui ir Seimui taip pat reikės rasti sutarimą dėl kai kurių aukštų pareigūnų skyrimo – baigiasi valstybės kontrolieriaus, Valstybės saugumo departamento direktoriaus kadencijos, daugiau kaip keturis mėnesius nuolatinio vadovo neturi Viešųjų pirkimų tarnyba.

Seime taip pat laukia balsavimai dėl Aukščiausiojo Teismo pirmininko ir Konstitucinio Teismo teisėjų kandidatūrų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų