Nausėda su žmona kreipėsi į tautą: „Kaip niekada norisi, kad nebūtų vienišų žmonių"

Kalėdos – magiškas metas, net kai šalį ir visą pasaulį kausto koronavirusas. Virusas sujaukė visų pasaulio žmonių planus, bei privertė daugelį šeimų didžiąsias metų šventes sutikti atskirai.

Tuo tarpu Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda kartu su žmona Diana Nausėdiene Kūčių vakarą kreipėsi į visuomenę. Jie linkėjo ištvermės ir stiprybės, o žmonėms, kurie jaučiasi vieniši priminė, kad kažkas juos lanko mintimis.

Pateikiame visą Prezidento ir jo žmonos sveikinimą švenčių proga:

„Mielas tautieti,

šią ypatingą dieną taip norisi pakalbinti kiekvieną – apsuptą artimųjų šilumos šeimos rate ir esantį vienumoje, drąsų ir nusiminusį, o gal ir pavargusį, jauną ir seną, stiprų ir ligų kamuojamą.

Šventų Kalėdų šviesa yra tokia didelė, kad padeda ryškiau pamatyti tuos dalykus, kurių kasdienybėje nepastebime arba neįvertiname. Jos akivaizdoje geriau suvoki, koks nuostabus dalykas yra gyvenimas, kaip lengva nusišypsoti kitam žmogui ir sulaukti jo šypsenos, kaip smagu ištiesti pagalbos ranką nepažįstamajam ir išgirsti iš jo paprastutį žodį: „ačiū“.

Šiandien kaip niekada norisi, kad nebūtų vienišų žmonių. Kreipiuosi į tuos, kurie šį vakarą sėdi prie Kūčių stalo vieni. Jūs tikrai ne vieniši, jei mintimis esate su kitais žmonėmis, o jie galvoja apie Jus.

Ramaus Kūčių vakaro ir džiaugsmingo šventų Kalėdų ryto, mielieji! Tegul tai suteikia mums stiprybės tvirtai atverti vartus į 2021-uosiuos, kuriuose bus daugiau santarvės, meilės, gerų naujienų ir tarpusavio pasitikėjimo.

Mielieji,

kad ir kuriame pasaulio ar Lietuvos kampelyje pasitinkate gyvenimo iššūkius ir šias šventes, linkime Jums begalinės ištvermės, stiprybės ir jėgų augti kartu su tauta.

Auginkime sparnus valstybei, juk kiekvieno iš mūsų valioje rinktis atjautą, šilumą, gėrį, meilę ir šviesą. Tad mudu abu linkime šventų Kalėdų stebuklo išsipildymo. Būkime laimingi kartu.“


Rašyti komentarą...
M
Morta
2020-12-24 19:34:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbu, kad Nausėdos mergiotė grįžo pas tėvus. Lietuvos vaikai jam yra nulis sveikų.
Atsakyti
0

K
Kur
2020-12-24 17:25:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
antsnukiai?Ar jums taisykles negalioja?
Atsakyti
-2

B
Barbė
2020-12-24 18:05:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagalvojau aš,Vilniaus gyventoja.Tamsta,nors turi suaugusių vaikų,bet smegenys dar nepilnai išsivystę.Nieko tiem vaikam neatsitiko,bet galėjo atsitikti,o gal ir atsitiks--- turint tokius neatsakingai mastančius tėvus.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų