Nausėda skiria pinigų Kuršių marioms: lygiai tiek, kiek gavo iš „Grigeo“

Prezidentas Gitanas Nausėda pranešė, kad skirs 4 tūkst. eurų Kuršių marių ir Baltijos jūros tyrimams. Tai tokia pati suma, kurią G. Nausėda gavo iš „Grigeo“ prezidento rinkimų kampanijos metu.

„Priėmiau sprendimą iš asmeninių lėšų pervesti Klaipėdos universiteto Jūrų tyrimų institutui 4 tūkst. eurų, kurie bus skirti Kuršių marių ir Baltijos jūros ekologinės situacijos stebėsenai ir ilgalaikių aplinkosaugos sprendimų kūrimui. Tai yra suma, analogiška finansinei aukai, kurią pernai mano rinkimų štabas gavo iš didžiausio „Grigeo“ akcininko kaip paramą Prezidento rinkimų kampanijos metu. Šie pinigai buvo reikalingesni Kuršių marioms“, – feisbuke rašė G. Nausėda.

Portalas tv3.lt primena, kad Klaipėdos prokurorai antradienį pradėjo tyrimą dėl bendrovės „Grigeo Klaipėda“ veiklos – teigiama, kad įmonė nevalytas nuotekas į Kuršių marias galėjo leisti specialiai tam sumontuotu aplinkvamzdžiu. Taip galėjo būti daroma ne vienus metus, tad žala aplinkai gali siekti „dešimtis milijonų“ eurų.

„Grigeo“ prezidentas ir didžiausias savininkas Gintautas Pangonis sako, kad netinkamai išvalytos nuotekos į Kuršių marias pateko per avarinį vamzdį.

Jo teigimu, kai kurios nuotekos į Kuršių marias Dumpiuose pateko po mechaninio valymo, bet neišvalytos biologiškai. Kiek nuotekų pateko į marias, G. Pangonis sakė šiuo metu nežinantis.

Bendrovė pažadėjo atlyginti padarytą žalą.


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2020-01-10 18:25:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko čia girtis ? Jis ne ubagas, galėjo ir dešimt kartų daugiau skirti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų