Nausėda neatmeta, kad bus svarstoma Lietuvoje įvesti nepaprastąją padėtį papildyta: 16.48 val.

Prezidentas Gitanas Nausėda neatmeta, kad kitomis priemonėmis nebesuvaldant koronaviruso plitimo, artimiausiu metu gali būti svarstoma Lietuvoje įversti nepaprastąją padėtį, leisiančią imtis pačių griežčiausių suvaržymų.

Interviu naujienų portalui delfi.lt penktadienį prezidentas tvirtino, kad dėl to savo išvadas sekmadienį turėtų pateikti ir jo suburta sveikatos ekspertų taryba, kuri šaukiama matant „dramatišką situacijos blogėjimą“.

„Aš manau, kad reikia svarstyti ir apie šituos dalykus (nepaprastąją padėtį – BNS), nes situacija yra tikrai prasta. Ypatingai nerimą kelia faktas, kad nepaisant karantino sugriežtinimų ir pakankamai griežtų priemonių, kurias panaudojome praeityje, rezultatas nėra geresnis ir situacija blogėja“, – teigė šalies vadovas.

Pasak jo, praradus galimybę atsekti koronaviruso židinius, nebėra paprasta taikyti kitų tikslinių priemonių, todėl ir bus bandoma atsiklausti ekspertų, kurie „šiuo klausimu daug dirbo“ ir kalbama ne apie prognozes ar vakcinavimą, tačiau artimiausius veiksmus, siekiant sumažinti viruso plitimą.

„Aš tikrai nenoriu užbėgti už akių šiam posėdžiui, tą patį sekmadienį ar pirmadienį mes pakomentuosime. Pirmiausia, patys ekspertai pakomentuos, ką jie siūlo ir nueinančiai, ir naujai ateinančiai valdžiai daryti“, – pridūrė jis.

Kadenciją baigiantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga penktadienį pranešė, kad kitą savaitę bus siūloma pratęsti karantiną iki metų pabaigos, griežtinti ribojimus prekybai, įvesti nuotolinį mokymą ir pradinukams, prievolę dėvėti kaukes darbe bet kurioje situacijoje.


Rašyti komentarą...
O
Onutė
2020-12-04 16:49:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
gerai- kito varianto nėra. Kiek galima žmonėms aiškinti, jie netgi pradedant seimo nariais nemoka užsidėti kaukių.
Atsakyti
-13

V
Viršūnė
2020-12-04 16:36:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas pasikeis įvedus nepaprastą padėtį.Uždarys vėl darbovietes išvarys nemokamų atostogų juk skvernas pinigus ištaškė tai prastovų nemokės pinigų nėra.Ir vėl žmones ubagais paleisit dar neatsigavom nuo pavasario.Pamąstyki.
Atsakyti
-14

F
Fifa
2020-12-04 16:49:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsibudo. Seniai laikas, tai padaryti. Laukia kol žmonės išmirs. Tada nereikės ir patiems žmonėms pinigų. Verkia, kad uždarys ir neuždirbs. Neturėtų pinigų nereikėtų lakstyt po prekybos centrus.
Atsakyti
-20

SKAITYTI KOMENTARUS (55)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų