Narkotines medžiagas į Pravieniškes bandyta atsiųsti virdulyje

Kaip įtariama, narkotines medžiagas į Pravieniškių pataisos namus-atvirąją koloniją mėginta atsiųsti virdulyje, antradienį pranešė Kalėjimų departamentas.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Saugumo valdymo skyriaus pareigūnams tikrinant elektrinį virdulį, kuris buvo atsiųstas nuteistajam pašto siunta, pastebėta, kad minėto virdulio dugno korpusas galėjo būti klijuotas, todėl jis buvo išardytas.

Išardę virdulio dugną pareigūnai pastebėjo viduje aplink virdulio šoną ratu einančią juodą apvalią guminę juostą, kuri vienoje vietoje buvo kirpta ir suklijuota. Įtarus, kad viduje gali būti narkotinės ar psichotropinės medžiagos, į pagalbą buvo pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi. JIs išmokytais judesiais kinologui patvirtino, kad šioje virdulio dalyje gali būti slepiamos narkotinės ar psichotropinės medžiagos.

Įtarimai pasitvirtino – perkirpus minėtą juostą pabiro balta medžiaga.

Dėl įvykio Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, jį organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokuroras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų