Mažeikiuose pardavėja sukėlė šoką ginkluotam užpuolikui – puolė jį su visa drąsa

Šiuo metu eksperimento tikslu į vieną struktūrinį padalinį sujungti Šiaulių ir Telšių apskričių policijos pareigūnai bendromis jėgomis demaskavo ir į areštinę uždarė nepavykusio ginkluoto užpuolimo Mažeikių parduotuvėje autorių.

Vasario 26 d. teismas sankcionavo jo suėmimą. Nors įtariamasis – dar nepilnametis, tačiau su teisėsauga reikalų jau turėjęs, teistas už vagystę ir plėšimą. Šis Mažeikių gyventojas įtariamas vasario 19-osios vakare pasikėsinęs įvykdyti parduotuvės apiplėšimą. Rengdamasis kovo mėnesį paminėti savo įžengimą į pilnametystę, jis nusprendė prasimanyti pinigų, ištuštindamas parduotuvės kasą. Parduotuvę pasirinkęs atsitiktinai, minėtos dienos vakarą jis, užsidengęs veidą kauke, kaip ir priklauso epidemijos sąlygomis, nužingsniavo į parduotuvę. Vaikinas apsiginklavo iš vieno pažįstamo asmens gautu surūdijusiu pistoletu, kuriuo, anot jo, pašaudyti nepavyktų, nes jis nebeturėjo nei nuleistuko, nei šovinių dėtuvės.

Parduotuvėje nepilnametis išsitraukė pistoletą ir, sušukęs „apiplėšimas“, nukreipė jį į pardavėją. Moters būta drąsios. Ji nuspaudė pavojaus mygtuką ir puolė plėšiką, stengdamasi atimti ginklą bei nuplėšti nuo veido kaukę. Tokios reakcijos šis nesitikėjo. Apstulbęs, kad pardavėjos neišgąsdino ginklas, ir išsigandęs, kad tuoj tuoj gali pasirodyti policijos pareigūnai, jaunasis nusikaltėlis spruko pro duris.

Nei policijos pareigūnai, nei apsaugos tarnyba tą vakarą nepasirodė, nes apsaugos iškvietimo mygtukas nesuveikė. Kadangi turtinės žalos nebuvo padaryta, kūno sužalojimų pardavėja nepatyrė, tai kreiptis į policiją neskubėta. Informacija apie įvykį pareigūnus pasiekė tik kitos dienos popietę. Pareigūnai dėl plėšimo pradėjo ikiteisminį tyrimą ir ėmėsi priemonių įtariamajam nustatyti. Buvo atliktas didžiulis analitinis darbas, naudotos kriminalinės žvalgybos priemonės ir po savaitės kriminalistai pasibeldė į įtariamojo namų duris. Vaikinas atsidūrė areštinėje.

Kratos jo gyvenamojoje vietoje metu pagrindinio nusikalstamos veikos įkalčio – ginklo, policijos pareigūnai nerado, nes, anot įtariamojo, ginklu ir kauke jis atsikratė, numesdamas juos ant upės ledo ir tikėdamasis, kad, atšilus orams, įkalčiai nuskęs.

REKLAMA

Tačiau kratos metu buvo rasta kitų dalykų, už kurių laikymą ir naudojimą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė. Kriminalistai iš namuose buvusio spausdintuvo ištraukė popieriaus skiautėje suvyniotą, įtariama, narkotinę medžiagą – marihuaną. Taigi, vaikinui gresia baudžiamoji atsakomybė ne tik už pasikėsinimą apiplėšti, bet ir už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis.

Ikiteisminį tyrimą kuruoja Šiaulių apygardos prokuratūra.


Rašyti komentarą...
A
2021-03-02 10:33:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip yra branginami darbuotojai-net policijos iškvietimo mygtukas neveikia!!!O jei būtų užpuolikas neišsigandęs?Nebent pardavėja kovų menus įvaldžiusi.Laimė,kad taip baigėsi.
Atsakyti
0

A
Ala
2021-03-02 10:51:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ar verta taip rizikuoti, pati dirbu tokį darbą nei apsaugos, nei mygtuko nėra. Lipo narkomanas per vitrina, laimei nepavyko. Gėda darbdaviams , ką čia daug kalbėti....
Atsakyti
0

P
Potekstė
2021-03-02 10:43:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manot įvertino premiją davė pasvajokit nebent tai buvo jos pačios parduotuvėlė todėl ir gynė kaip liūtė o jei ne tada tikrai kvaila
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų