apiplėšimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „apiplėšimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „apiplėšimas“.

Vilniuje apiplėšta garbaus amžiaus moteris

Vilniuje nežinomas asmuo užpuolė ir apiplėšė 80-metę moterį. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, nusikaltimas įvykdytas sekmadienį, apie 12 val. 40 min., Naujininkų gatvėje. Nepažįstamas asmuo užpuolė moterį bei iš jos rankų išplėšė ir pavogė rankinę. Joje buvo piniginė su 30 eurų, nuolaidų kortelės. Nuostolis – 30 eurų.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Ypatingai įžūlaus apiplėšimo Kaune atomazga: įsilaužęs į namus dar ir sužalojo žmogų

Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo bylą, kurioje kaunietis Edvinas Kemfertas kaltinamas apiplėšimu, panaudojant šaunamąjį ginklą. Vyras įsiveržė į kito kauniečio gyvenamąjį namą, sužalojo nukentėjusįjį, grasino jam, galiausiai pavogdamas 20 000 eurų. Už padarytą nusikaltimą, E. Kemfertui teks atlikti ketverių metų laisvės atėmimo bausmę ir nukentėjusiajam kompensuoti dešimtis tūkstančių eurų siekiančias sumas.

Europos čempionato rungtynių metu – savo namuose apiplėštas ir užpultas legendinis italas

Ketvirtadienį Roberto Baggio kartu su šeimos nariais namuose stebėjo Europos futbolo čempionato rungtynių tarp Italijos ir Ispanijos rinktinių transliaciją, kai staiga į namus įsiveržė ginkluoti užpuolikai. Bent 5 nusikaltėliai įsilaužė į namus, o prieš juos stojęs R.Baggio sulaukė smūgio į galvą. Vėliau užpuolikai futbolo legendą bei jo šeimos narius nuvedė į kitą kambarį ir ten užrakino, o patys tuo metu vogė viską: pinigus, laikrodžius ir juvelyrinius dirbinius.
2024-06-22

Tokių laidotuvių nematė seniai: surengė „sopranų“ stiliumi

33-ejų metų Matthew Ferry buvo rastas negyvas savo kameroje Edinburge – pagarsėjęs plėšikas atliko 13 metų bausmę po 2015 m. įvykdyto juvelyrinių dirbinių parduotuvės apiplėšimo.  Į pagarsėjusio plėšiko laidotuves susirinko šimtai gedinčiųjų, kurie išreiškė pagarbą gėlėmis, tarp kurių viena buvo padaryta kaip automatas, su kuriuo jis buvo sugautas, rašo mirror.co.uk.
2024-04-27

Vilniuje iš parduotuvės seifo pavogta per 57 tūkst. eurų

Vilniuje iš parduotuvės seifo dingo daugiau nei 57 tūkst. eurų. Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienio rytą, apie 8 val. 22 min., Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad nuo kovo 31 iki kreipimosi į policiją dienos, Vilniuje, Vytauto Pociūno gatvėje, iš parduotuvės seifo buvo pavogti 57 tūkst. 175 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Negailestingai apiplėšta ir sumušta mergina: užpuolikai grasino nušauti

Panėvežio policija gavo skambutį iš išsigandusios merginos, kurią vidury gatvės užpuolė, atėmė rankinę ir sumušė. Informacija apie užpuolikus iškart buvo perduota budintiems patruliams. Į įvyko vietą atvykę pareigūnai rado susigūžusią nukentėjusiąją.  Nukentėjusiosios daiktų paiešką įamžino laidos „Farai“ operatorius.  Manoma, kad chuliganai iš anksto planavo savo veiksmus, nes buvo tinkamai pasiruošę – paslėpę veidus.

Kaune apiplėštas vyras: pagrobęs rankinę užpuolikas vėliau grįžo telefono

Kaune pirmadienį buvo apiplėštas vyras: pagrobęs rankinę, užpuolikas vėliau grįžo telefono ir reikalavo iš bankomato nuimti pinigų. Kaip antradienį pranešė Policijos departamentas, pirmadienį 23 val. 30 min. Savanorių prospekte užpuolikas, grasindamas 1981 metais vyrui, pagrobė rankinę, kurioje buvo piniginė ir dokumentai bei pasišalino. Vėliau užpuolikas grįžo ir vėl grasindamas pagrobė mobiliojo ryšio telefoną bei reikalavo eiti prie bankomato ir nuimti pinigus.
Kriminalai 2024-03-12

Jonavos rajone įsibrovus į butą apiplėšta ir sumušta 86-erių senolė

Jonavos rajone įsibrovę į senolės butą trys asmenys ją apiplėšė ir sumušė, vienas įtariamųjų sulaikytas. Kaip skelbia šalies policija, užpuolimas įvykdytas trečiadienį, Ruklos miestelyje – į 1938-aisiais gimusios moters butą, šiai atidarius duris, įsibrovė trys asmenys ir ją sumušė bei pagrobė 4 500 eurų. Nukentėjusioji paguldyta į ligoninę. 1988-aisiais gimęs įtariamasis uždarytas į areštinę.
Kriminalai 2024-03-02

Pensininkų-plėšikų gauja sutramdyta: Italijoje siautė 60-75 metų banditai

Romoje (Italija) buvo sulaikyta šešių pensininkų, kurių amžius siekia 60-70 metų, gauja. Garbaus amžiaus vyrai apkaltinti ginkluotų apiplėšimų vykdymu ir pašto skyrių grobstymu. Daugelis jų įvykdytų apiplėšimų pateko į vaizdo kamerų įrašus.
55 2024-02-21

Vilniuje prie stotelės apiplėšta moteris

Vilniuje buvo pastumta moteris ir iš jos buvo pagrobta rankinė.   Kaip praneša policija, gruodžio 25 d. apie 18.00 val., Justiniškių g., netoli stotelės nepažįstamas asmuo pastūmė einančią moterį, gimusią 1947 m. Dėl to moteris nukrito ant asfalto, bei susitrenkė galvą ir prasiskėlė antakį. Atsipeikėjus moteris pastebėjo, kad yra pagrobtas jos rankinukas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
REKLAMA
REKLAMA

Vilniuje į butą įsibrovę asmenys sumušė ir apiplėšė vyrą

Vilniuje šeštadienį į butą įsiveržę asmenys sumušė vyrą bei jį apiplėšė. Kaip pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, nusikaltimas įvykdytas šeštadienio vėlų vakarą, apie 23.40 val. Vilniuje, Žėručio gatvėje. Į butą įsibrovė 3 asmenys Kaip pranešama, trys asmenys, įsibrovę į butą, sumušė ir aštriu daiktu sužalojo 23-ejų vyrą bei pagrobė 400 eurų. Nukentėjusysis pristatytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Vilniuje užpultas ir grasinant peiliu apiplėštas nepilnametis

Vilniuje šeštadienį iš nepilnamečio grasinant peiliu pagrobtas telefonas, piniginė. Kaip sekmadienį pranešė Policijos departamentas, šeštadienį 18 val. Vilniuje, Vilniaus gatvėje, 2005 metais gimęs vyras, naudodamas fizinį smurtą bei grasindamas peiliu, iš 2006 metais gimusio nepilnamečio pagrobė mobiliojo ryšio telefoną „Iphone 11“, dirbtinės odos piniginę, asmens tapatybės kortelę ir „Swedbank“ banko kortelę. Nuostolis nustatinėjamas. Įtariamasis uždarytas į areštinę.
Kriminalai 2023-12-03

Alytuje užpulta ir apiplėšta moteris

Alytuje ketvirtadienį apiplėšta moteris. Kaip pranešė Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, plėšimas įvykdytas apie 22.50 val. Alytuje, Naujojoje gatvėje. 56-erių moteriai einant šaligatviu, ją iš nugaros užpuolė nepažįstamas vyriškis. Jis sudavė smūgį į galvos sritį, o jai pargriuvus ant žemės, išplėšė rankinę su joje buvusiais daiktais ir pabėgo. Nuostolis – 702 eurai. Įvykis tiriamas.
Kriminalai 2023-11-24

Kaukėti asmenys Kretingoje užpuolė, nuvežė į mišką ir apiplėšė vyrą

Antradienį apie 1 val. nakties Kretingoje kaukėti asmenys užpuolė vyrą, nuvežė į mišką ir sumušė, pagrobė mobilųjį telefoną. Kaip skelbia Policijos departamentas, Melioratorių gatvėje namo laiptinėje, keturi kaukėti asmenys užpuolė vyrą (gimusį 2003 metais), bei jam pripurškę į veidą ašarinių dujų, įsodino į automobilį ir nuvežė į mišką, kur sumušė bei pagrobė mobiliojo ryšio telefoną. Vyras, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Nuostolis nustatinėjamas, įvykis tiriamas.

Prisiminė akistatą su vienu žiauriausių Lietuvos žudikų Romu Zamolskiu: „Bandėm sulaikyti, bet gavom kulkų“

Panevėžio apygardos teisme – vieno ieškomiausių bėglio, žiauriais ir šaltakraujiškais nusikaltimais pagarsėjusio kauniečio Romo Zamolskio, byla. Per 40 tomų baudžiamąją bylą teisėjai atvertė po visą Lietuvą sukrėtusių nusikaltimų praėjus daugiau nei dviems dešimtmečiams. Tiesa, bylą Panevėžio teisėjai nagrinėja kaltinamajam už akių. Šaltakraujiškais nusikaltimais garsėjęs Zamolksis šiuo metu kali Rusijoje. Už Lietuvoje įvykdytus nusikaltimus jam gresia kalėjimas iki gyvos galvos.

Apiplėšimas Kaune: į butą įsiveržę plėšikai reikalavo pinigų ir sumušė vyrą

Kaune į butą penktadienio vakarą įsiveržė du asmenys, reikalavę pinigų. Kaip pranešė Policijos departamentas, plėšimas įvyko apie 22.50 val. Kaune, Vokiečių gatvėje. Pro neužrakintas buto duris įsiveržę du asmenys sumušė 27-erių vyrą, reikalavo atiduoti pinigus ir pagrobę sidabrinę grandinėlę pasišalino. Policija sulaikė 23-ejų ir 29-erių įtariamuosius. Jie uždaryti į areštinę. Padaryta materialinė žala – 190 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2023-10-21

Klaipėdoje padaugėjo pagyvenusių žmonių apiplėšimų

Klaipėdos teisėsaugos pareigūnai fiksuoja vis daugiau atvejų, kai garbaus amžiaus klaipėdiečiai nukenčia nuo gatvėse siautėjančių plėšikų.  Ikiteisminius tyrimus dėl plėšimų bei vagysčių kontroliuojanti Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė Kristina Prialgauskienė pastebi, jog padaugėjo atvirų vagysčių bei plėšimų iš senyvo amžiaus žmonių.

Prie parduotuvės Klaipėdoje apiplėštas vyras

Prie parduotuvės Klaipėdoje apiplėštas vyras, iš jo pagrobta 300 eurų. Kaip pranešė uostamiesčio policija, antradienį Klaipėdos miesto policijos komisariatas gavo 66 metų vyro pareiškimą. Jame nurodoma, kad praeitą ketvirtadienį, apie 21 val., Klaipėdoje, Minijos gatvėje, prie parduotuvės, nepažįstamas vyras kelis kartus trenkė pareiškėjui, pargriovė. Pagrobęs iš piniginės pinigus, vyras pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.
Kriminalai 2023-10-18

Šiauliuose sulaikyti 87-erių senolę apiplėšę vyrai: namuose pargriovė ant grindų ir pagrobė pinigus

Praėjusią savaitę Šiauliuose sulaikyti trys vyrai, kurie įtariami namuose apiplėšę 87 metų šiaulietę.  Kaip antradienį skelbia Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, moteriai paskambinęs asmuo prisistatė ESO darbuotoju ir ją išgąsdino pareiškęs, jog namuose bus atjungtas elektros tiekimas, nes ji už elektrą yra atsiskaičiusi padirbtais pinigais.

Pavėžėtojas Vilniuje bandė apiplėšti keleivį

Penktadienio vakarą Vilniuje pavėžėtojas bandė apiplėšti keleivį. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, apie 20 val. Buivydiškių kaime 2000 metais gimęs vyras norėjo atsiskaityti už kelionę. „Toyota Prius“ vairavęs pavėžėtojas, traukdamas daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą, pareikalavo iš jo 100 eurų. Nukentėjusysis iš automobilio pabėgo. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pasikėsinimo apiplėšti.

Kaune nuteisti senutes daugiabučiuose apiplėšinėję vyrai

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai penktadienį nuosprendžiu pripažino du vyrus kaltais dėl senučių apiplėšimų daugiabučiuose. Abu jie siunčiami už grotų. Subendrinus bausmes D. A. paskirta galutinė ketverių metų laisvės atėmimo bausmė. E. J. paskirta metų ir keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmė, įpareigojant po nuosprendžio įsiteisėjimo nedelsiant atlikti šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, likusios neatliktos bausmės dalies vykdymas atidėtas pusantrų metų, pranešė teismas.
Kriminalai 2023-08-18

Įžūli vagystė: dienos metu apšvarino prabangią mados namų parduotuvę

Maždaug 30 asmenų, kurių dalis dėvėjo veido kaukes ir galvas dengė gobtuvais, antadienį Kalifornijoje apiplėšė prabangią mados namų parduotuvę „Yves Saint Laurent“. Parduotuvė suskaičiavo, kad Glendeilo mieste įvykdytos žaibiškos vagystės metu iš jos nešta daiktų už maždaug 300 tūkst. dolerių. Vagišiai taikėsi į drabužius ir parfumeriją, o vėliau iš įvykio vietos paspruko netoliese parduotuvės paliktais automobiliais.
2023-08-12

Skandalas: Laisvės partijos kandidatas į Klaipėdos rajono tarybą apiplėšinėjo prostitutes iš užsienio

Su Laisvės partija savivaldos rinkimuose į Klaipėdos rajono tarybą kandidatavęs verslininkas apiplėšinėjo prostitucija besivertusias užsienietes. Apie tai antradienį skelbė portalas „Delfi“. Pasak portalo, mažajai bendrijai vadovaujantis 32-ejų Klaipėdos rajono gyventojas Vaidas Macevičius, apsimetęs intymių paslaugų norinčiu klientu, šįmet vasarį prieš savivaldos rinkimus apiplėšė dvi užsienietes iš Ispanijos, vieną iš Ukrainos.

Vilniuje apiplėšta moteris: užpuolė lipančią laiptais

Vilniuje apiplėšta laiptais lipusi moteris – iš jos pagrobta kuprinė. Kaip pranešė policija, nusikaltimas įvykdytas pirmadienio vakarą, apie 21.30 val.,  Sausio 13-osios gatvėje. Nepažįstamas (-i) asmuo (-enys) užpuolė laiptais lipančią 42 metų moterį ir pagrobė kuprinę. Joje buvo 20 eurų, asmens tapatybės dokumentas, banko mokėjimo kortelė, buto raktai. Nuostolis – apie 50 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Plungės policija sulaikė vyrą, gatvėje vogusį senjorių rankines

Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai trečiadienį sulaikė senjorių rankines galimai vogusį jauną vyrą. Jis vagystes vykdė miesto gatvėse, važiuodamas dviračiu. Ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių pradėjusiems pareigūnams sulaikyti galimą įtariamąjį padėjo ir iš piliečių gauta informacija bei vaizdo stebėjimo kamerų fiksuotų vaizdo įrašų Plungės mieste analizė.
Kriminalai 2023-07-20

Centrinėje Vilniaus dalyje apiplėšti du žmonės

Centrinėje Vilniaus dalyje užpulti ir apiplėšti du žmonės. Kaip pranešė policija, pirmadienio vidurnaktį, apie 0.30 val., Pylimo gatvėje, trys asmenys užpuolė ir sumušė 39 metų vyrą. Užpuolikai pagrobė rankinę, kurioje buvo asmens tapatybės dokumentas, mobiliojo ryšio telefonas „Xiaomi“. Nuostolis – 567 eurai. Nukentėjusiajam ligoninėje buvo suteikta medicinos pagalba, jis gydosi ambulatoriškai. Dėl plėšimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kitas plėšimas įvykdytas Tyzenhauzų gatvėje.

Plungėje dviratininkas apvogė praeivę

Plungėje dviratininkas apvogė garbaus amžiaus moterį.  Kaip pranešė policija, sekmadienį, apie 11.15 val., J. T. Vaižganto gatvėje, 79 metų moteriai einat šaligatviu, pravažiuodamas dviratininkas iš jos rankų išplėšė ir pavogė rankinę. Joje buvo 300 eurų, mobiliojo ryšio telefonas „Nokia“ ir mokėjimo kortelė. Žala – apie 340 eurų. Dėl vagystės pradėtas vagystės tyrimas.

Klaipėdoje parke apiplėštas vyras, pavogtos muzikos instrumento dalys ir piniginė su 7 eurais

Naktį Klaipėdoje parke du vyrai užpuolė ir apiplėšė neblaivų vyrą – dingo pučiamojo lietuvių liaudies muzikos instrumento dalys, mobiliojo ryšio telefonas ir piniginė. Kaip pranešė policija, nusikaltimas įvykdytas ketvirtadienio naktį, apie 0.30 val., Debreceno gatvėje esančiame parke. Du nepažįstami vyrai pargriovė ir sumušė neblaivų 29 metų. Vėliau nukentėjusiajam buvo nustatytas 2,24 promilės neblaivumas.
Kriminalai 2023-05-18

Vilniuje plėšikas liko nieko nepešęs: dvi moterys pačios nuo jo apsigynė

Vilniuje naktį užpultos dvi jaunos moterys apsigynė nuo gatvės plėšiko. Kaip pranešė policija, sekmadienio vidurnaktį, apie 0.10 val., Justiniškių rajone,  Taikos gatvėje, nepažįstamas asmuo užpuolė 26 metų moterį ir pagrobė rankinę. Tuo metu kitai 28 metų moteriai kviečiant policiją, plėšikas trenkė jai rankine. Nuplyšus rankinės rankenai, moteris rankinę susigrąžino. Nuostolis – 30 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo įvykdyti plėšimą.
Kriminalai 2023-05-08

Kauno policija sulaikė senjorėms peiliu grasinusius vyriškius

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai išaiškino ilgąjį savaitgalį įvykdytus tris plėšimus – vyrai buvo nusitaikę į garbaus amžiaus senjores, grasindami peiliu, grobė grynuosius pinigus. Kaip skelbia policija, praeitą penktadienį Kaune, į Vilijampolėje esantį 83 metų moters butą užėjo iš matymo pažįstamas asmuo. Vyras išsitraukė peilį ir pareikalavo pinigų.

Rukloje apiplėštas vyras

Jonavos rajone, Ruklos miestelyje, trys užpuolikai apiplėšė vyrą ir atėmė iš jo 20 eurų. Kaip pranešė policija, nusikaltimas įvykdytas šeštadienio vakarą, apie 21 val. Trys vyrai nenustatytu aštriu daiktu sužalojo 59 metų vyrą ir pagrobė pinigus. Nukentėjusysis, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Panevėžyje gauja įsiveržė į butą, užpuolė ir apiplėšė jo šeimininkę

Sekmadienį apie 20 val. Panevėžyje, Liepų al., į butą įsiveržė trijų asmenų gauja, kuri užpuolė ir apiplėšė šeimininkę, praneša policija. Vyras papurškė moteriai (g. 1998 m.) į veidą dujų, ją sumušė ir iš buto kartu su dviem bendrininkais (vyras ir moteris) pagrobė du mobiliojo ryšio telefonus, lagaminą su asmeniniais daiktais bei 650 eurų. Nuostolis – 3643 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 180 str.

Čilėje per nepavykusį apiplėšimą oro uoste žuvo du žmonės

Čilės sostinės Santjago tarptautiniame oro uoste trečiadienį per nepavykusį bandymą apiplėšti kilus susišaudymui žuvo vienas aviacijos darbuotojas ir vienas iš plėšikų, pranešė pareigūnai. Maždaug tuzinas ginkluotų plėšikų puolė darbuotojams Arturo Merino Benitezo tarptautiniame oro uoste perkeliant 32,5 mln. dolerių (30,8 mln. eurų) grynaisiais į šarvuotą sunkvežimį.
2023-03-08

Pareigūnai išaiškino ukrainietį apiplėšusią grupuotę: atsirado dar vienas įtariamasis

Ikiteisminio tyrimo metu Marijampolės pareigūnai, bendradarbiaudami su Klaipėdos kriminalistais, nustatė 5 asmenų organizuotą grupę, kurie sustabdė ukrainiečio automobilį ir įvykdė ginkluotą plėšimą, praneša policija.

Pareigūnai atlieką tyrimą dėl užsienietėms peiliu grasinusio ir jas apiplėšusio vyro

Uostamiesčio pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl seksualines paslaugas teikiančioms moterims peiliu grasinusio ir jas apiplėšusio vyro, ketvirtadienį pranešė prokuratūra. „Turimais duomenimis, 1990 metais gimęs vyras vasario 3 dieną, kaip įtariama, apsimetęs seksualines paslaugas teikiančios užsienietės klientu, pateko į moters nuomojamą butą Klaipėdoje. Surinkta duomenų, kad vyras, grasindamas dujų balionėliu bei peiliu, reikalavo atiduoti jam pinigus“, – nurodoma pranešime.

Aiškėja daugiau apie plėšiką Nemenčinėje: teistas už mažamečio prievartavimą, išžaginimą, nužudymą

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorų prašymu plėšimu Nemenčinėje įtariamam 27 metų jaunuoliui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas dviem mėnesiams. Kaip penktadienį pranešė prokuratūra, šis asmuo anksčiau buvo teistas tris kartus ir tik prieš metus baigė atlikti bausmę už labai sunkius nusikaltimus. Teismas suėmimą įtariamajam skyrė atsižvelgęs, kad jis anksčiau buvo teistas, o dabar, būdamas laisvėje, gali daryti naujus nusikaltimus.

Suimami du iš keturių ukrainietį apiplėšusių banditų: automobilį jie stabdė apsimetę pareigūnais

Trečiadienį įvyko eeilinis apiplėšimas – pareigūnais apsimetę plėšikai iš Ukrainos piliečio pagrobė didelę pinigų sumą 12 milijonų grivinų (daugiau nei 305 000 eurų). Penktadienį Marijampolės apylinkės teisme prasidėjo posėdis, kurio metu buvo sprendžiama dėl įtariamųjų suėmimo. Kaip skelbia naujienų portalas lrytas.lt, Kauno prokurorai prašė teismo suimti tik du iš keturių įtariamųjų – klaipėdietį ir jo bendrininką iš Šiaulių. Anksčiau jie buvo teisti.

Kaune įkliuvo du plėšikai: sužalojo ir apvogė pusamžį vyrą

Trečiadienio popietę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos pareigūnai po intensyvios paieškos sulaikė du įtariamuosius, kurie sužalojo ir apiplėšė pusamžį vyrą, praneša Lietuvos policija. Rugsėjo 7 d. naktį Kauno r., Ilgakiemio k., į pusamžio vyro namus įsibrovė du kauniečiai (g. 1974 m., g. 1975 m.), kurie ne tik smurtavo prieš vyrą, bet ir pagrobė televizorių bei grynuosius pinigus.
Kriminalai 2022-11-14

Mažeikių rajone neblaivūs vyrai sumušė ir apiplėšė namo gyventoją

Antradienį Mažeikių rajone esančiame Bugenių kaime neblaivūs vyrai sumušė ir apiplėšė žmogų. Kaip pranešė Policijos departamentas, du nepažįstami vyrai apie 14.30 val. sumušė nepažįstamą 1965 metais gimusį vyrą ir, pro neužrakintas duris įsibrovę į jo namą, pagrobė mobiliojo ryšio telefoną „Samsung“ bei kitus namų apyvokos daiktus. Policija sulaikė 1976 ir 1962 metais gimusius įtariamuosius, jiems nustatytas atitinkamai 1,68 prom. ir 0,99 prom. girtumas.
Kriminalai 2022-11-02

Apiplėšimas Vilniuje: užpuolikas moteriai iš ausies išplėšė auskarą

Sekmadienį apie 14 val. 45 min. Vilniuje, Kauno g., nepažįstamas asmuo užpuolė 77 metų moterį, praneša Lietuvos policija.  Užpuolikas moteriai iš ausies išplėšė auksinį auskarą.  Nukentėjusioji, suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleista gydytis ambulatoriškai.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilniuje du jaunuoliai įtariami per aplėšimą sužaloję moterį

Vilniuje du jaunuoliai, vienas jų nepilnametis, įtariami per plėšimą sužaloję moterį.  Trečiadienio vakarą, apie 19 val. 15 min., Naujininkų rajone, Dzūkų gatvėje, keturi jaunuoliai užpuolė ir sumušė 60-metę moterį. Grasindami jie reikalavo pinigų, pranešė policija. Nukentėjusioji, suteikus medicinos pagalbą, gydoma ambulatoriškai. Policija į areštinę uždarė tariami 18-kos ir 15-kos metų jaunuolius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo įvykdyti plėšimą.

Kaune naktį į namą įsibrovė kaukėtas vyras, pavogė 20 tūkst. eurų

Antradienio naktį Kaune į gyvenamąjį namą, išdaužęs durų stiklo paketą, įsibrovė kaukėtas vyriškis. Plėšikas name gyvenusiam vyrui grasino peiliu, pagrobė 20 000 eurų ir pasišalino, praneša Lietuvos policija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 180 str.

Iš savo motinos apgaule bandė pasisavinti 142 mln. vertės meno kūrinių: įtikino, kad paveikslai prakeikti

Neįtikėtinas nusikaltimas Brazilijoje – moteris kartu su bendrininkais iš savo garbaus amžiaus motinos apgaulės būdu bandė pasisavinti 142-iejų milijonų vertės meno kūrinių, papuošalų. Taip pat išvilioti nemenkas sumas pinigų. Stebina ir nusikaltimo detalės – bendrininkai, apsimetę ekstrasensais, moterį įtikino, kad paveikslai prakeikti, tad juos iš namų „išvalymui“ nešė pati dukra.
2022-08-20

Akiplėšiška vagystė Niujorke: per 50 sekundžių išnešė brangenybių už daugiau nei 2 mln. dolerių

Akiplėšiška vagystė Niujorke vidury dienos – keturi vyrai iš juvelyrikos parduotuvės išnešė brangenybių už daugiau nei 2 milijonus dolerių. Apiplėšimas truko mažiau nei 50 sekundžių. Policijai kol kas nepavyko nustatyti vagišių, tad už bet kokią naudingą informaciją siūlo dosnų atlygį. Vidury dienos judrioje Bronkso alėjoje, Niujorke – įžūlus apiplėšimas.
2022-08-09

Drama Vilniuje: ginkluotas vyras apiplėšė kavinę

Paskutinės liepos dienos rytą kavinę apiplėšęs ir jos darbuotojai galimai šaunamuoju ginklu grasinęs vyras operatyviai sulaikytas. Jam gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki dešimties metų, rašoma policijos pranešime.  Liepos 31-osios rytą, apie 8 val. 30 min., į kavinę Saulėtekio al. užėjęs jaunas vyras pagrasino kavinės darbuotojai galimai šaunamuoju ginklu ir iš kasos aparato bei seifo pagrobė 710 eurų.
Kriminalai 2022-08-02

Vilniaus centre apiplėštas vyras

Vilniaus centre trečiadienio naktį apiplėštas vyras. Kaip skelbia policija, nusikaltimas įvykdytas apie 1 val. nakties Gedimino prospekte. Du nepažįstami jaunuoliai užpuolė ir sumušė 38 metų vyrą bei pagrobė piniginę su 600 eurų, asmens ir automobilio dokumentais. Nuostolis – 800 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.  Dar vienas vyras turtą gatvėje prarado stoties rajone. Trečiadienį, nuo 14 val. iki 15 val.
Kriminalai 2022-07-07

Sostinės gatvėse apiplėšti du vyrai

Vilniuje buvo apiplėšti du vyrai, skelbia Vilniaus apskrities policija.  Anot jos, penktadienį gautas vyro (gimusio 1956 metais) pareiškimas, kad pirmadienį Subačiaus gatvėje nepažįstamas vyras, papurškęs dujų į akis, sumušė jį ir pagrobė mobiliojo ryšio telefoną,  kuprinę, kurioje buvo banko mokėjimo ir įvairios nuolaidų kortelės, piniginė su pinigais. Nuostolis siekia apie 180 eurų. Tuo metu penktadienį apie 1 val.

Kanadoje bandyta apiplėšti banką: žuvo 2 įtariamieji, sužeisti 6 pareigūnai

Kanados vakaruose per antradienio susišaudymą su policija žuvo du įtariami banko plėšikai, buvo sužeisti šeši policininkai, pranešė vietos pareigūnai. Taip pat skelbiama, kad ieškoma galimo trečio įtariamojo. „Įvykis tęsiasi, tame rajone yra daug policijos“, – spaudos konferencijoje sakė Saničo policijos viršininkas Deanas Duthie. Maždaug 11 val. vietos (21 val. Lietuvos) laiku du ginkluoti įtariamieji įėjo į banką maždaug 114 tūkst.
2022-06-29

Policija prašo pagalbos ieškant Klaipėdoje parduotuvę apiplėšusio vyro: grasino peiliu ir pagrobė 10 butelių alkoholio

Sekmadienį, apie apie 11.50 val. Klaipėdoje, Jaunimo g., į parduotuvę užėjo medicininę kaukę dėvintis vyriškis, kuris peiliu grasindamas 1991 m. gimusiai  pardavėjai,  pagrobė apie 10 butelių alkoholio ir pasišalino. Nuostolis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 180 str. 2 d. Pradėtas tyrimas dėl plėšimo.
Kriminalai 2022-05-23

Klaipėdoje pavogę papuošalų už 28 tūkst. eurų – ne patys gudriausi: porelę su vaiku autobuse atpažino apsaugininkas

Klaipėdoje sučiupti į bukiausių vagių sąrašą pretenduojantys vagišiai. Porelė su mažamečiu vaiku nukniaukė papuošalų už 28 000 eurų ir lyg niekur nieko net nepersirengę toliau klaidžiojo po uostamiestį. Autobuse iš matyto vaizdo įrašo juos atpažino apvogto prekybos centro apsaugos darbuotojas ir su policijos pagalba sulaikė. Nors 27-erių Mindaugas apsaugoje dirba dar tik nepilnus metus, tačiau jau tapo pavyzdžiu visai įmonei.
Kriminalai 2022-05-13
Į viršų