• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naktį į šeštadienį Vilniaus policijai įkliuvo du girti vairuotojai, vienas jų bandė prisistatyti svetimu vardu, todėl galiausiai pateko dar ir areštinę.

31

Naktį į šeštadienį Vilniaus policijai įkliuvo du girti vairuotojai, vienas jų bandė prisistatyti svetimu vardu, todėl galiausiai pateko dar ir areštinę.

REKLAMA

Automobiliai buvo tikrinami skirtingose miesto rajonuose. Sukilėlių gatvėje įkliuvo didelio limuzino vairuotojas. Įtarta, kad jis neturi teisės vairuoti tokios kategorijos transporto priemonės.Vairuotojas tikino, kad vairuotojo pažymėjimą yra palikęs namie, kad tokį limuziną vairuoti gali. Tikrinant pateiktą informaciją paaiškėjo, kad teisė vairuoti iš vyro yra net atimta.

Sukilėlių gatvėje įkliuvo ir vienas „Toyota“ vairuotojas užsienietis, neteisėtai gyvenantis Lietuvoje. Uzbekijos pilietis dirbo pavėžėtoju. Užsienietį policija nuvežė tiesiai į oro uostą pasieniečiams – užsienietis bus išsiųstas iš Lietuvos.

V. Kudirkos gatvėje įkliuvo lengvai apgirtęs „Audi“ vairuotojas. Jis teisinosi išgėręs tik vieną bokalą alaus. Į alkoholio matuoklį vyras pirmu bandymu įpūtė 0,64 prom., o antru – 0,61. Už tokį girtumą pažeidėjas veikiausiai metams praras teisę vairuoti, teks sumokėti maždaug 1 tūkst. eurų baudą.

REKLAMA
REKLAMA

V. Kudirkos gatvėje įkliuvo pavėžėtojas tadžikas. Lietuvoje nelegaliai gyvenantis užsienietis taip pat nuvežtas pasieniečiams.

Ąžuolyno gatvėje po vidurnakčio įkliuvo išsinuomotu automobiliu VW važiavęs jaunuolis. Vaikinas neneigė vartojęs alkoholio, į alkoholio matuoklį pirmu bandymu jis įpūtė 1 prom.

REKLAMA

Jaunuolis iš pradžių nesakė savo vardo, slėpė, kuriais metais yra gimęs. Jaunuolis murmėjo, kad yra iš Šalčininkų rajono, kad važiuoja pas merginą Vilniuje, kad savo vardą, pavardę ir tikslų gyvenamosios vietos adresą dėl pavartoto alkoholio pamiršo. Vėliau vairuotojas ėmė sakyti esąs Edgaras, minėjo ir pavardę.

Antru bandymu sulaikytasis įpūtė 0,87 prom. Pareigūnai pas pažeidėją rado kito žmogaus vardu išduotus dokumentus – vaikinas bandė įtikinti, kad dokumentai brolio, nors pavardės dokumente ir jo paties paminėta – skirtingos.

Kiek vėliau jis ėmė pasakoti, kad pas jį rasti pusbrolio dokumentai.  Prieš išvežamas į areštinę jis jau ėmė tvirtinti, kad dokumentai priklauso jam. Tapatybė bus nustatyta policijos įstaigoje.

Visuomenė turi rodyti pilietiškumą:
1. Boikuotokit džihad taksi paslaugas
2. Vertinkite 1 visus alkaida ir hamas, kad blokuotu anketas.
3. Skatinkite pažistamus atsisakyti paslaugų kurie remia islamistus.
Bukime vieningi, nes kartu mes stiprus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų