Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Panevėžio miesto apylinkės teismas ketvirtadienį leido suimti motinos nužudymu įtariamą jos 26 metų sūnų. Teismas įtariamajam paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams.

Panevėžio miesto apylinkės teismas ketvirtadienį leido suimti motinos nužudymu įtariamą jos 26 metų sūnų. Teismas įtariamajam paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams.

REKLAMA

Dėl kardomųjų priemonių ketvirtadienį buvo sprendžiama nuotoliniu būdu. Teismas visiškai patenkino prokurorų prašymą, kurie įtariamąjį prašė suimti maksimaliam terminui.

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad šiurpus nusikaltimas Panevėžyje įvykdytas praėjusio trečiadienio rytą. Nuomojamame bute Respublikos gatvėje buvo rastas subadytos moters lavonas. 

Policijos pareigūnus iškvietė pats žudikas. Pareigūnai įvykio vietoje rado moters (gim. 1958 m.) kūną su durtinėmis žaizdomis. Įvykio vietoje sulaikytas įtariamasis – aukos sūnus (gim. 1994 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šeimos nario nužudymo. Už tai gresia įkalinimas iki gyvos galvos.

Įvykio vietoje nužudytosios kaimynai pasakojo, kad moteris buvo anglų kalbos mokytoja. Jie teigė, kad moteris gyveno tvarkingai. Kaimynai atkreipė dėmesį, kad nepastebėjo, jog sūnus būtų gyvenęs pas mamą.

REKLAMA

Policijos atstovai patvirtino, kad iškart po nusikaltimo nustatyta, jog įtariamasis buvo blaivus. Aiškėja, kad jis pats paskambino bendruoju pagalbos centro telefonu ir išsikvietė pagalbą. Sulaikomas vyras pareigūnams nesipriešino. Nusikaltimo įrankiu tapęs peilis buvo rastas nužudymo vietoje. Šiandien po apklausos jaunam vyrui ketinama pareikšti įtarimus dėl nužudymo.

Ne pirmas išpuolis

Paaiškėjo, kad šis asmuo policijai yra žinomas. Jis anksčiau buvo teistas užsienyje, jam buvo paskirtos baudos dėl nesmurtinių nusikaltimų. Lietuvoje teisėsaugai jis buvo žinomas dėl turto sunaikinimo ir dėl vairavimo išgėrus. Turto sunaikinimo atvejis taip pat buvo susijęs su mama.

REKLAMA
REKLAMA

2016 m. gruodžio viduryje viename Vilties gatvėje esančių daugiabučių kilo gaisras. Ugniagesiams apie jį pirmieji pranešė kaimynai. Jie pasakojo, kad sujudimas kilo dar priešpiet, kai išgirdo triukšmą laiptinėje.

Išėję pasižiūrėti jie išvydo išspirtas buto 2 aukšte duris ir iš jo besiveržiančius dūmus. Degė buto koridorius. Kaimynai pasakoja matę, kaip duris spardęs jaunuolis vos pasirodžius dūmams iškart spruko iš laiptinės. Prie buto durų jautėsi ir degaus skysčio kvapas.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai buto koridorių jau rado paskendusį liepsnose. Kadangi tirštuose dūmuose paskendo visa daugiabučio laiptinė, iš 5 aukšto per langą kopėčiomis prireikė iškelti ligotą kaimyną.

Netrukus policija sulaikė 22-ejų metų įtariamąjį. Paaiškėjo, kad tai buto šeimininkės sūnus. Kaimynai tuomet prasitarė, kad moters sūnus pastaruoju metu motinai kėlė rūpesčių. Neseniai apimtas pykčio buvo išmetęs pro langą televizorių, o iššokęs per balkoną susilaužė koją. Moters gaisro sukėlimo metu namuose nebuvo.

REKLAMA
REKLAMA

Po šio ryto nužudymo, mokyklos, kurioje dirbo nužudyta moteris, atstovė pasakojo, kad sūnus prieš mamą yra naudojęs ir smurtą. Tačiau moteris atleido sūnui, ieškojo jam pagalbos, nes įtarė, kad šis turi psichologinių problemų.

Sūnus esą bijojo bendrauti su žmonėmis. Ir, pavyzdžiui, net neatsiminė, kaip mušė mamą ar sudegino jos butą. Moteris buvo nužudyta nuomojamame bute.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų