• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį Panevėžio rajone, globėjų namuose mirus 3 mėnesių kūdikiui, pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu bus siekiama nustatyti faktines jo mirties priežastis. Minėtą kūdikį šį pavasarį pagimdė trylikametė. 

Pirmadienį Panevėžio rajone, globėjų namuose mirus 3 mėnesių kūdikiui, pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu bus siekiama nustatyti faktines jo mirties priežastis. Minėtą kūdikį šį pavasarį pagimdė trylikametė. 

REKLAMA

Aiškėja, kad trylikametė pripažinta nukentėjusiąja ikiteisminiame tyrime pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 149 str. 4 d. („Mažamečio asmens išžaginimas“). 

Dėl galimos seksualinės prievartos prieš mažametę ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas praėjusių metų pabaigoje, paaiškėjus, kad trylikametė yra nėščia. 

Kaip praneša prokuratūra, šio tyrimo eigoje, gavus aktualias specialistų išvadas bei kitus tyrimui reikšmingus duomenis, įtarimai dėl galimai prieš mažametę įvykdytos seksualinio pobūdžio nusikalstamos veikos yra pareikšti 2004 m. gimusiam asmeniui. 

Pabrėžtina, kad pradiniai įtarimai kito asmens atžvilgiu, kilę ikiteisminio tyrimo pradžioje, tęsiant tyrimą ir gavus objektyvių duomenų bei specialistų išvadas, buvo paneigti kaip nepasitvirtinę ir panaikinti. 

REKLAMA
REKLAMA

Abiems minėtiems ikiteisminiams tyrimams vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Vaida Baranauskienė, o juos atlieka Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai. 

REKLAMA

Kūdikį bandė gaivinti 

Panevėžio rajone rastą mirusį kūdikį medikai dar bandė gaivinti, bet mažylio gyvybė užgeso.  

Kaip pranešė Policijos departamentas, šiemet gimusio berniuko kūnas rastas namuose apie 9 val. ryto. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Kaip skelbia naujienų portalas sekunde.lt, Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėjos Odetos Jukniūtės teigimu, vaikelis pastebėtas savo lovelėje nekvėpuojantis. 

REKLAMA
REKLAMA

Medikai dar bandė berniuką gaivinti, vis dėlto mažylio gyvybė užgeso. Kovą gimęs kūdikėlis su savo nepilnamete mama augo globėjų šeimoje, pranešė sekunde.lt. 

 Prabilo mergaitės tėvai: yra pagrindinis įtariamasis  

Kovo mėnesį TV3 televizija kalbino mergaitės tėvus. Pagrindinis įtariamasis – šeimos narys. Mergaitės tėvai sakė, kad naujais šeimos narys jiems niekada nepatiko ir su skausmu prisimena dieną, kai šis liko su mergaite vienas. Seneliai vis dar nežino, kas yra anūkėlio tėvas, nes apie tai nekalbėjo ir jaunoji gimdyvė.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Ji pas mane atėjo vieną vakarą ir sako: „mamyte, pas mane kažkas juda“. Sakau: „vaikeli, tu nėščia“.  

Tai kitą dieną paskambinau savo socialinei. Atvažiavo, padarė testą – laukiasi“, – kovo mėnesį pasakojo mergaitės mama. Žinia šokiravo mergaitės tėvus, o šeimą iš karto užgriuvo įvairiausios tarnybos ir institucijos. Greitai atsirado ir pagrindinis įtariamasis.   

„Jis pasiėmęs meškerę nuėjo pažvejoti ir liepė vaikams pririnkti sliekų. Berniukas namo parėjo, o ji liko. 

REKLAMA

 <...> Buvo ir miškan išsivedęs ragų ieškoti. Irgi labai ilgai buvo. Aš klausiau, kur taip ilgai buvot, bet ji niekada neatsakydavo, o žentas ragindavo, kad greičiau važiuotų, nes nespės į traukinį“, – apie įtarimų keliantį santykį tuo metu pasakojo mergaitės mama.  

Mergaitė papasakojo sesei apie tai, kad vyras ją išžagino. Sesuo nedelsdama pranešė apie tai tėvams ir policijai.

kokia parašyta ,pinta supintas nieko suprast negalima nors ir nereikia ,bet rašliugos Tai žvejoti tai ragų ieškot tai nėščia,tai berniukas tai žentas ,patiko, nepatiko ir t.t.Jau ne apie nėštumą kalba eina,o apie vaikelį negyvą ....
Tikrai nenoriu ,kad mano 13- metė gimdytų vaikus, patį būdama vaiku.
NENORMALU tai, NENORMALU....
Pas asocialius nieko naujo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų