• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policijos departamentas šį antradienį pranešė, kad birželio 12 d. apie 9 val. Panevėžio rajone esančiuose namuose rastas mirusio berniuko (gim. 2023 m.) kūnas.

Policijos departamentas šį antradienį pranešė, kad birželio 12 d. apie 9 val. Panevėžio rajone esančiuose namuose rastas mirusio berniuko (gim. 2023 m.) kūnas.

REKLAMA

Aiškėja, kad mirė šiemet pagimdžiusios nepilnametės vaikas. Policijos atstovai patvirtino, kad, pirminiais duomenimis, smurto žymių ant kūdikio kūno neužfiksuota. Apie nelaimę pranešė žmogus iš artimos aplinkos.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policijos atstovai pridūrė, kad iki šiol nebuvo sulaukta iškvietimų dėl galimo vaiko nepriežiūros atvejo.

Motinai teikiama skubi psichologo pagalba

Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Žaneta Ginaitė pabrėžė, kad kiekvieno vaiko mirtis yra didelė netektis, todėl vaiko teisių gynėjai dėl šio skaudaus įvykio reiškia nuoširdžią užuojautą artimiesiems:

„Įprastai vaiko teisių gynėjai reaguoja, kai pranešama apie galimai pažeidžiamas vaiko teises, arba kai žinoma, jog įvykusios nelaimės atveju šeimoje yra daugiau vaikų, kuriems gali būti reikalinga pagalba.

REKLAMA
REKLAMA

Minimu atveju, kadangi mama labai jauna ir pažeidžiama, nedelsiant vykome į ją globojančią šeimą palaikyti ir domėjomės, kokios pagalbos jai reikėtų šiandien. Nepilnametei inicijuojame skubią psichologo pagalbą, kuri padėtų atsitiesti po netekties.“

Kilus klausimams, kviečiame žmones pasikonsultuoti su vaiko teisių gynėjais skambinant nemokamu tel. 8 800 10 800, taip pat galima rašyti žinutę interneto svetainėje vaikoteises.lrv.lt esančiame pokalbių laukelyje. Pranešti apie vaiko teisių pažeidimą galima artimiausiame vaiko teisių apsaugos skyriuje, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje arba skambinant bendruoju pagalbos numeriu 112.

Dovanokit, netelpa galvoje,
Dovanokit, netelpa galvoje,
kažkokia bomžų šeima; tai vaikai vaikų namuose, ta žentai vaikų vaikdariai, tai žino nežino kad kažkas pilve juda. Manau, tokia šeima turi būti net per kaminą stebima, ne tik lankoma. Ir vargas, ir gėda, ir ...užuojauta. Gaila. Gal likimas taip sudėliojo, kad atėjęs per prievartą į šį pasaulį žmogutis pats, nieko nepasiklausęs, ir išėjo visam. Skaudu.
Gaila mažylio, o daugiau nieko! Nejaugi tarnybose dirba akli, kurti, bejausmiai žmonės? Ko visi tikėjosi? Reikėjo vaikelį pasiimti ir auginti.. O dabar barbariškai skamba užuojautos ir pagalbos!
Nepilnametė su negalia. Ar tikrai tie globėjai galėjo auginti tik ką gimusį kūdikį ir rūpintis neįgalia jo mama.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų