Penktadienį vakare iš areštinės paleistas mero patarėjas Darius Simėnas, verslininkė Dalia Kuklierienė kol kas lieka už grotų.

Penktadienį, sausio 18 dieną, paaiškėjus, kokia kardomoji priemonė skirta į laisvę išleistam Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generaliniam sekretoriui Mindaugui Balčiūnui, į laisvę paleistas ir Panevėžio mero patarėjas Darius Simėnas. Kaip „Panevėžio balsas“ jau rašė, iš areštinės ketvirtadienį, sausio 17-ąją, paleistam M. Balčiūnui teismas pakeitė kardomąją priemonę – Panevėžio apylinkės teismo teisėjos Gražinos Kazilionienės sprendimu LKF vadovas trims mėnesiams nušalintas nuo tiesioginių pareigų, taip pat jam skirtas pusmetis namų arešto (namuose jis turės būti nuo 20 iki 6 valandos ryto). Be to, M. Balčiūnui uždrausta bendrauti su devyniais asmenimis, kuriems baudžiamojoje byloje pareikšti įtarimai. Visų įtariamųjų pavardės neatskleidžiamos.

Neoficialiomis žiniomis, įtarimai gali būti pateikti ir Savivaldybės administracijos direktorei Kristinai Vareikienei, kuri šioje byloje jau buvo apklausta.

Kitą dieną į laisvę išėjęs miesto mero Vitalijaus Satkevičiaus patarėjas D. Simėnas pasirašė pasižadėjimą neišvykti. Dienraščiui iš areštinės išėjęs įtariamasis, kuris rengiant 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatą buvo Vietinio organizacinio komiteto vadovas, galbūt neskaidrioje viešbučio „Romantic“ rekonstrukcijos byloje trumpai prisipažino, jog išėjimas į laisvę buvęs netikėtas. Smulkiau komentuoti jis atsisakė.

REKLAMA

Ar D. Simėnui, be rašytinio pasižadėjimo neišvykti, bus paskirta daugiau kardomųjų priemonių, paaiškės šiandien.

Įtarimai šioje ne tik Panevėžį sukrėtusioje korupcijos byloje, kaip minėta, iš viso pareikšti devyniems asmenims. Be M. Balčiūno ir D. Simėno, D. Kuklierienės, žinoma, kad įtarimai pareikšti ir pačiam Panevėžio merui V. Satkevičiui. Iš pirmųjų trijų įtariamųjų verslininkė, viešbučio „Romantic“ savininkė vienintelė vis dar lieka areštinėje.

Priminsime, kad sausio 9 dieną trims iš jų Panevėžio apylinkės teismas skyrė tokias kardomąsias priemones: LKF generaliniam sekretoriui M. Balčiūnui suėmimą 20 parų, D. Simėnui ir D. Kuklierienei – mėnesį. Iš jiems skirto arešto laiko M. Balčiūnas už grotų išbuvo dešimt parų, D. Simėnas – vienuolika.

Panevėžio prokurorai kartu su Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnais atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba, sukčiavimo ir dokumentų suklastojimo aiškinantis Savivaldybės lėšų panaudojimo viešbučio „Romantic“ rekonstrukcijai teisėtumą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų