Melagiu išvadintas Ramūnas Karbauskis paaiškino automobilio nuomos istoriją

„Tai yra normali praktika, išperkamosios nuomos sutartis, palūkanos ir visa kita, kaip priklauso. Tokių žmonių, kaip Greta Kildišienė, mūsų verslo praktikoje yra šimtai, tūkstančiai“, - taip prieš dvi savaites sakė Ramūnas Karbauskis, paklaustas, kokiu būdu Greta Kildišienė gavo prabangų visureigį.

Po to valstiečių pirmininkas atsivėrė tylos siena, nesutikdamas atsakyti, kaip yra iš tikrųjų. Po kelių dienų, paaiškėjo, kad G. Kildišienė nėra viena iš šimtų ar tūkstančių. Lietuvos bankas pateikė informaciją, kad R. Karbauskio „Agrokoncernas“ automobilį išperkamosios nuomos būdu paskolino vieninteliam žmogui.

Valstiečių lyderis po tokio Lietuvos banko komentaro tvirtino, esą jis kalbėdamas apie šimtus ir tūkstančius nuomojamų automobilių, galvoje turėjo ne savo, o kitas įmones.

„Sandorių įvairių komercinės įmonės gali daryti, jeigu jos neprieštarauja įstatymams. Jeigu šnekėt apie kreditavimo sutartis – šimtai, tūkstančiai sutarčių sudarinėjamos visos įmonėse, ir mūsų taip pat. Tik ši veikla nėra dominuojanti“, - teigia frakcijos pirmininkas.

Tačiau po minutės R. Karbauskis jau pasakojo kad, automobiliai nuomojami kitokiu būdu, todėl Lietuvos bankas šios veiklos ir nemato. Paklaustas, ar taip nepažeidžiami įstatymai, valstiečių lyderis griežtai nukerta, kad šioje vietoje nėra jokių teisės pažeidimų.

Išsamiau žiūrėkite vaizdo įraše.  


Rašyti komentarą...
N
Navickiene??
2017-01-31 18:08:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas geria Kreivio.Kubiliaus.Anuko.kad tokie kad taip atrodo????
Atsakyti
0

r
rinkeja
2017-01-31 16:53:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas vyksta, zmones nejaugi niekas nemato? jog Ramunas, nyksta akyse. Is grazaus gero sudejimo vyro liko tik susiguzes, susitraukes menkas vyras. Nejaugi si burtininke geria jo sveikatos syvus?,
Atsakyti
-3

M
Mindaugas
2017-01-31 18:53:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suktas lapinas nu neturi kur dingti zmogus melo kelias nera ilgas
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų