Valstiečius paliekantis politikas: R. Karbauskis yra „pakabintas“ vienos moters

„Manau, kad valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūnas pasidarė dar labiau pažeidžiamas, todėl negalės adekvačiai vertinti situacijos Seime“, - teigė Seimo narys Bronislovas Matelis

Bronislovas Matelis nutarė palikti valdančiąją Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakciją Seime. Specialiai surengtoje spaudos konferencijoje B. Matelis pateikė priežastis, kodėl palieka frakciją.

„Trauktis nutariau, nes noriu būti garbingas prieš pradėdamas kalbėti apie susidariusią situaciją“, - savo pasitraukimą argumentavo politikas.

Šiam politikui pasitraukus iš LVŽS frakcijos, joje liks 56 nariai.

„Klystame, jeigu manome, kad, pasitraukus vienai Seimo narei, viskas tuo ir baigsis“, - teigė politikas.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos spaudos konferencija „Politikos aktualijos“

Šią savaitę frakcija sumažėjo ir parlamentarės mandato atsisakius G.Kildišienei. Ji sulaukė kritikos, kad partijos bendražygiams nepranešė apie prieš dešimtmetį pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl iš darbovietės pasisavintų lėšų. Tyrimas nutrauktas, atlyginus žalą.

G.Kildišienė anksčiau atsidūrė dėmesio centre dėl jos motinos automobilio išperkamosios nuomos sutarties su LVŽS pirmininko R.Karbauskio valdomu „Agrokoncernu“. Šiuo automobiliu naudojosi ir Seimo narė. Be to, didžiulio atgarsio sulaukė kiti kilę klausimai dėl parlamentarės išsilavinimo, biografijos faktų.

Trečiadienį susidariusią padėtį svarstė LVŽS frakcija, po jos posėdžio seniūnas R.Karbauskis žurnalistams pareiškė, kad frakcija vieninga kaip niekada.

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų