Maldeikienė pratrūko: „Puidokai, esi korumpuotas vagis ir melagis“

Ketvirtadienį Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko kratas Seimo nario Mindaugo Puidoko kabinete, o vėliau buvo suimtas jo patarėjas Kęstutis Motiečius. Įtarta, kad parlamentarui Matui Maldeikiui pastarasis asmuo galėjo siūlyti kyšį, kad idėja kelti mokesčius loterijų organizatoriams būtų užmiršta. Apie įvykį pasisakė ir M. Maldeikio mama Aušra Maldeikienė.

Europarlamentarė A. Maldeikienė socialiniame tinkle pasidalijo savo mintimis apie susiklosčiusią situaciją ir teigė, kad didžiuojasi tuo, ką padarė jos sūnus.

„Labai didžiuojuosi tuo, ką padarė mano sūnus.

Ir didžiuojuosi tikrai ne dėl to, kad pranešė STT. Tai padarytų bet kuris normalus žmogus, o jau mano sūnūs ar aš per 15 minučių (beje, taip ir buvo — anas veikėjas tik uždarė sūnaus kabineto duris, ir sūnus surinko STT vadovo telefoną).

Beje, nekliedėk puidokiniai korumpuotieji, kad tai kažkaip susiję su Pavilionio ar kažkokių vulgarių diedų maršu. STT informaciją turi nuo pirmos dienos, o tai buvo gerokai anksčiau. Gerokai.

Didžiuojuosi tuo, kad jis ramiai atsilaiko prieš visą visai šitai dvasiškai mirusių korumpuotų vagių, gašlių maršo vyrukų ir senstelėjusių ponečkų šutvę.

Apie visą šį reikalą žinau nuo pirmos dienos. Sūnus mane informavo iškart po vizito į STT, kuris įvyko per pusvalandį nuo ano šlykštaus bandymo pirkti.

Naujų detalių nežinau (gerbiame Lietuvos įstatymus, tad net namuose sūnus nepasakojo, ką konkrečiai jam sakė tyrėjai), bet net to, ką žinau tikrai užtenka paliudyti, jog bus įdomu.

Sūnus sakė, kad jam paliko didelį įspūdį STT tyrėjų profesionalumas, tad tikiuosi pradėsime naują kovos su politine korupcija etapą“, – rašė politikė.

Be to, A. Maldeikienė išreiškė pasipiktinimą dėl Seimo nario M. Puidoko elgesio.

„Bet žinoki, — jūs visi puidokiniai vagys ir kita orlauskinė šušera esate mirštanti Lietuvos diena.

Visi tie tradicinių šeimų gynėjai man (tikiuosi ir visiems mano draugmas) atgrasūs ir savo dvejetukininkų knygos nemačiusių mentalitetu, savo aistra pinigams, vogimui, melui, korupcijai, be kurios jie savo gyvenimo nemato.

REKLAMA

Tie tradicinių šeimų gynėjai (įskaitant juos remiančius kardinolus, vyskupus, kunigus ir zakrastijonus) yra primityvūs ir gašlūs — visa ta jų tradicija tėra labai mažo protelio žmogaus mėgavimasis bent svajonėse apie seksą.

Kas yra pagarba, meilė ir atsidavimas, kurie ir kuria šeimas (tikras, normalias, o ne tradicines) jiems net galvoj netelpa.

Užuojauta. Kai užaugi tarp alkoholikų, nematei knygų ir mokykloje net prieveiksmio be klaidos parašyti neišmokai, tai taip ir gaunasi.

Bandymai kalbėti popastiškai reikalo esmės nekeičia.

Puidokas dar kartą vakar pademonstravo tradicinių šeimų gynėjo tikrąjį veidą.

Kaip ir visi macho, kurie ramiai balsuos ir už tai, kad vaikus būtų galima mušti, ir saugos tradicijas padaužyti savo žmoną, jis vakar dar kartą pademonstravo korumpuoto bailio veidą (labai tikiuosi, kad Puidokas, dabar mane paduos į teismą už šmeižtą. Kartoju, Puidokai, esi korumpuotas vagis ir melagis, beje, jau teismo už melus baustas. Aūūū, laukiu kvietimo į teismą, bus įdomu žiūrėti, kaip vartysiesi meluose“, – teigė politikė.

Seimo nario M. Puidoko padėjėjas po apklausos paleistas į laisvę

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad po apklausos ketvirtadienį į laisvę buvo paleistas Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius, jis įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu.

„Po apklausos paleistas, davė parodymus, skirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir nebendrauti su tam tikrais asmenimis“, – BNS penktadienį sakė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovė Renata Keblienė.

Ketvirtadienį agentai kelias valandas krėtė pirmuose Seimo rūmuose esantį parlamentaro kabinetą, o K. Motiečių sulaikė.

M. Puidokas BNS sakė, kad pareigūnai paėmė jo darbinį kompiuterį, priklausantį Seimo kanceliarijai, ir du jo mobiliojo ryšio telefonus, taip pat jo padėjėjo telefonus.

Ikiteisminį tyrimą STT skelbia pradėjusi po Seimo nario Mato Maldeikio pranešimo apie bandymą jį papirkti.

REKLAMA

Tyrimo duomenimis, parlamentaro padėjėjas K. Motiečius Seimo patalpose pasiūlė M. Maldeikiui 50 tūkst. eurų kyšį, kad Seimo narys asmeniškai palaikytų ir paveiktų kitus Seimo narius, kad būtų sustabdytas ar atidėtas neribotam laikui Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projekto priėmimas.

Šį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Pranešimą STT paskelbė netrukus po to, kai M. Puidokas Seime pareiškė patyręs teisėsaugos agentų smurtą.

Jis teigė buvęs smaugiamas, suplėšyti jo drabužiai, iš jo jėga buvę atimti asmeniniai daiktai. Seimo narys teigė, kad įvykį filmavo jo advokatas.

Korupcijos tyrime STT sulaikė „Tete-A-Tete“ savininką S. Kacą, jam pateikti įtarimai

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai sulaikė azartinių lošimų ir lažybų bendrovės „Tete-A-Tete“ savininką Samoilą Kacą, BNS patvirtino tarnybos atstovė spaudai Renata Keblienė.

Pasak jos, verslininkas sulaikytas ketvirtadienį. „Tete-A-Tete“ savininkas taip pat yra vienas iš Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos vadovų.

S. Kacui pateikti įtarimai dėl papirkimo ir prekybos poveikiu.

„Patvirtiname, kad vakar šis asmuo buvo sulaikytas, jam pareikšti įtarimai dėl papirkimo ir prekybos poveikiu“, – BNS penktadienį sakė R. Keblienė.


Rašyti komentarą...
J
JO
2021-06-11 14:07:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
OI KOKIE BAISŪS EUROPARLAMENTARĖS IŠSIREIŠKIMAI
Atsakyti
-13

P
Petras
2021-06-11 14:07:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai pasimk pas save i Briuseli geriau ta suneli, nes Lietuvoje tik bedu pridaro ir meluoja, nei vienas politikas maldeikui nesiulytu kisiu zinant kad provokatorius melagis ir koncervatorius, ir nera jis aukstuose pareiguose plius. Jam pacem reik byla kelt uz melavimus
Atsakyti
-20

K
Klumpakojis
2021-06-11 14:10:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Verst visus NX.kol jie sedes Lietuva bus dugne
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (84)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų