tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvoje nuo praėjusios nakties šėlsta audra. Nors pats audros pikas buvo pasiektas dar naktį, vis dėlto ir dieną dėl smarkaus vėjo Klaipėdoje imta riboti laivybą, o Kaune negalėjo nusileisti lėktuvas. 

Lietuvoje nuo praėjusios nakties šėlsta audra. Nors pats audros pikas buvo pasiektas dar naktį, vis dėlto ir dieną dėl smarkaus vėjo Klaipėdoje imta riboti laivybą, o Kaune negalėjo nusileisti lėktuvas. 

REKLAMA

Dar ketvirtadienį „Orai ir klimatas Lietuvoje“ „Facebook“ puslapyje informavo, kad šeštadienį Lietuvą užgrius ciklonas „Otas“. Panašu, audra nepraeis be nuostolių. 

Klaipėdoje ribojama laivyba

Klaipėdos uoste dėl sustiprėjusio vėjo prieš vidurnaktį buvo pradėta riboti laivų eismą.

„Dėl sustiprėjusio vėjo penktadienį nuo 23.30 val. Klaipėdos uoste pradėta riboti laivyba“, – pranešė Klaipėdos jūrų uosto direkcijos atstovė Ignė Rotautaitė-Pukenė. 

Naktį gūsiais fiksuotas 27,6 metrų per sekundę vėjas.

Šiuo metu vėjo greitis – 18 metrų per sekundę, gūsiais fiksuojamas 22 metrai per sekundę  stiprumo vėjas. Bangų aukštis jūroje – virš 5 metrų.

REKLAMA

Išplaukti iš Klaipėdos uosto dėl nepalankių oro sąlygų negali vienas laivas, išoriniame reide įplaukti į uostą laukia taip pat vienas laivas.

Kaune negalėjo nusileisti lėktuvas

Portalas „Kas vyksta Kaune“ šeštadienį pranešė, kad Kauno oro uoste dėl smarkaus vėjo negalėjo nusileisti lėktuvas. 

REKLAMA

„Įgula priėmė sprendimą, kad dėl smarkaus vėjo yra pavojinga leistis Kauno oro uoste, todėl pasirinko atsarginį oro uostą Latvijoje. Nusileis Rygoje lėktuvas ir tada bus aiškinamasi kaip pervežti keleivius, kol kas apie tai informacijos neturime“, – portalui kalbėjo Lietuvos oro uostų viešųjų ryšių atstovė.

Virto medžiai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas suvestinėje informavo apie naktį virtusius medžius. 

Pranešimai apie nuvirtusius medžius gauti Kaune, Kauno rajone, Prienų rajone, Marijampolės rajone, Šakių rajone, Jurbarko rajone. 

REKLAMA

Pirmasis pranešimas gautas iš karto po vidurnakčio, o pranešimai tęsėsi iki pat ryto. 

Kelių dangos šlapios, apie neturinčius elektros ESO nepraneša

Kelininkai informuoja, kad šalyje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia šlapios dėl buvusio ar tebesitęsiančio lietaus, bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) nepraneša apie gyventojus, kuriems būtų sutrikęs elektros tiekimas dėl sustiprėjusio vėjo Vakarų Lietuvoje.   

REKLAMA
REKLAMA

Pasak kelininkų, mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai vietomis, daugiausia rytinėje šalies pusėje, išlieka slidūs, provėžoti, padengti pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu.

Oro temperatūra nuo 2 iki 5 laipsnių šilumos. 

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) apie neturinčius elektros nepraneša. 

„Papildomų atsijungimų dėl oro sąlygų nefiksuojame. Vėlgi, jeigu stiprus vėjas sukels masinius gedimus tinke, informuosime gyventojus“,  – BNS nurodė ESO atstovas Paulius Kalmantas. 

Klaipėdos uostas nurodo, kad vėjo greitis siekia 14-16 metrų per sekundę.

Dėl sustiprėjusio vėjo prieš šeštadienio vidurnaktį buvo pradėta riboti laivų eismą. 

Naktį gūsiais fiksuotas 27,6 metrų per sekundę vėjas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų