Lietuvių poilsis Latvijoje baigėsi nelaime: apvirtus baidarei jūroje nuskendo moteris

Savaitgalio išvyka į Latviją keturių asmenų kompanijai iš Lietuvos baigėsi pagal juodžiausią scenarijų. Aktyviai Engure regione laiką leidę lietuviai nusprendė baidarėmis išplaukti į atvirą jūrą, Rygos įlankoje.

Nelaimė įvyko praėjusį sekmadienį. Pirminiais duomenimis, baidarė, kuria plaukė šiuo metu ieškoma 37-erių Aurelija Dikšienė ir dar vienas vyras apsivertė apie 500 metrų nuo kranto atstumu. Abu nelaimėliai paniro į šaltą jūros vandenį.

Latvijos naujienų portalai praneša, kad baidare plaukę asmenys nedėvėjo gelbėjimosi liemenių. Apvirtus baidarei iki kranto priplaukti pavyko tik vyrui. Šią informaciją naujienų portalui tv3.lt patvirtino ir šiuo metu dar ieškomos moters artimieji.

Lietuvių kompanija į jūrą dviem kanojomis išplaukė apie 17 val. vakaro. Jie ketino plaukti nuo Apšuciems link Klapkalnciems miestelio. Plaukiant staiga viena baidarė apvirto, o krantą sugebėjo pasiekti tik moters draugas.

Moters paieška buvo vykdoma iki vėlyvos nakties. Pasitelktas gelbėtojų kateris, į orą pakeltas sraigtasparnis. Vis dėlto, surasti jos kūno gelbėtojams nepavyko. Tyrėjai iš Latvijos informavo artimuosius, kad kūnas nerastas iki šiandien.

Gelbėtojai atkreipė dėmesį, kad baidare plaukę asmenys neturėjo gelbėjimosi liemenių. Anot jų, gelbėjimosi liemenė galėjo išgelbėti moters gyvybę. Jie taip pat perspėja aktyvaus vandens sporto mėgėjus, kad plaukti baidarėmis primygtinai rekomenduojama upėse ir ežeruose, bet ne atviroje jūroje.


Rašyti komentarą...
a
a
2020-07-08 15:53:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta artimiesiems, 500m nuo kranto, juroje su baidare ir dar be liemenes... cia labiau mirties ieskojimas nei pramoga.
Atsakyti
-5

c
cipolinas
2020-07-08 15:37:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaila zmogaus. Kitiems turetu but pavyzdys, kad mandravot nereik ir liemenes sukurtos ne be reikalo.
Atsakyti
-5

D
Daiva
2020-07-08 15:42:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai nereikia mandravot ir be liemenių plaukti baidarėm
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų