Lietuvą ir toliau plauna lietus: danguje užfiksavo dar vieną nekasdienį reiškinį

Penktadienį Lietuvoje ir toliau vyrauja permainingi orai. Kauną paskandino užklupusi audra. Gatvės tapo nepravažiuojamos, žmonės skubėjo slėptis nuo gamtos reiškinių. Tuo tarpu Šilutės rajone užfiksuotas nekasdienis reiškinys.

Įvairiose socialinio tinklo „Facebook“ grupėse pradėjo plisti nuotraukos, kuriose matomas į viesulą panašus reiškinys. Jis, panašu, susiformavo iš tamsių debesų.

„RODOS TURIM SŪKURIUKĄ!

Vaizdas užfiksuotas Šilutės rajone. Nėra aišku ar buvo pasiekęs žemės paviršių“, – rašoma „Orai ir klimatas Lietuvoje“ paskyroje.

Į Lietuvą atkeliauja orų permainos

„Kitaip tariant, šeštadienis – permainų diena. Vakare dar kai kur palis, galima perkūnija, bet sutemus dangus išsigiedrys. Šeštadienį lietus ir perkūnija nukeliaus iš vakarų į rytus per visą šalį. Naktį atvės iki 12–14, dieną šils iki 23–25, vakaruose 18–20 laipsnių šilumos“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienį ir naktį, ir dieną kartosis neilgai trunkantis vasariškas lietus, dažnai ir su perkūnija. Naktį atvės iki 11–13, dieną šils iki 19–21 laipsnio.

Pirmadienio naktį palis kai kur šalies rytuose, dieną lietaus nenumatoma. Paryčiais bus apie 9–11, dieną vyraus 20–22 laipsniai šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų